تلگرام,تلگرام بدون فیلتر,آموگرامX


حالت تاریک به Facebook Lite رسیداخبار,اخبار تکنولوژی,فیس بوک
بر اساس جدیدترین خبر منتشر شده، حالت تاریک به فیسبوک لایت (Facebook Lite) زودتر از نسخه اصلی رسیده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، فیسبوک لایت (Facebook Lite)، نرم‌افزاری است که قابلیت‌های بسیار مناسبی به کاربران خود ارائه می‌دهد. به تازگی خبر جدیدی منتشر شده است که بر اساس آن قرار است یک قابلیت که تنها می‌توان آن را در برنامه‌های تمام عیار پیدا کرد به این نرم افزار اضافه می‌شود. این قابلیت حالت تاریک است که به نسخه لایت فیسبوک اضافه می‌شود. نکته عجیب این‌جاست که کاربران نسخه اصلی فیسبوک هنوز هم منتظر رسیدن این قابلیت هستند.

 

اضافه شدن حالت تاریک به Facebook Lite 

به هر حال، اگر از Facebook Lite استفاده می‌کنید، که فقط در مناطق خاصی در دسترس است، خوشحال می‌شوید بدانید که یک گزینه جدید برای حالت تاریک به این برنامه اضافه شده است. در ادامه اسکرین شات محیط این نرم‌افزار پس از فعال‌سازی حالت تاریک را مشاهده می‌کنید:

اخبار,اخبار تکنولوژی,فیس بوک

 

نحوه فعال‌سازی حالت تاریک فیسبوک لایت

دکمه حالت تاریک جدید این نرم‌افزار را می‌توان در فهرست تنظیمات یافت، بنابراین یافتن آن بسیار آسان است. به سادگی می‌توانید با ضربه زدن به سمت راست، تم تاریک را فعال کنید. نکته‌ای که ممکن است شما را کمی اذیت کند این است که پس از فعالسازی حالت تاریک، این نرم‌افزار باید به رنگ سیاه دربیاید، اما خاکستری است. البته همین حالت تاریک خاکستری نیز می‌تواند به کمتر شدن آسیب به چشمان کاربر کمک کند.

 

تم تاریک فیسبوک لایت فراتر از برخی از بخش‌های برنامه رفته است بنابراین پس از فعال کردن آن، تمام زبانه‌ها و منو‌های برنامه به رنگ خاکستری تیره ظاهر می‌شوند. از ماه گذشته گزارش‌هایی درباره تاریخ عرضه حالت تاریک Facebook Lite منتشر می‌شد، اما به نظر می‌رسد که روند گسترده‌تری به تازگی برای انتشار آن آغاز شده است؛ بنابراین انتظار داشته باشید اگر از قبل آن را ندارید خیلی زود ویژگی جدید را در تلفن خود مشاهده کنید.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------