اضافه شدن قابلیت مسدود کردن سریع مخاطبین به واتساپ (Whatsapp)واتساپ ,اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی
قابلیت مسدود کردن سریع مخاطبین در واتساپ، روند شناسایی و بلاک پیام یا تماس اسپم را بسیار ساده تر و موثرتر از گذشته خواهد کرد.

به  گزارش  گجت نیوز؛ واتساپ در حال توسعه میانبر جدیدی است که شماره تماس اسپم را بدون شرکت در چت، به سرعت مسدود می کند. این ویژگی هم اکنون در حال آزمایش است و انتظار میرود بزودی نهایی شود. در حال حاضر ، برای مسدودسازی مخاطبین، باید پس از شروع چت، روی دکمه تنظیمات (سه نقطه عمودی کوچک) ضربه بزنید و پس از ورود به منوی فرعی More، برگه “Block” را انتخاب کنید تا مخاطب در واتساپ مسدود شود.

 

خوشبختانه بزودی این روند وقت گیر، آسان تر و سریع تر انجام خواهد شد. به نقل از WaBetInfo، پایگاهی که پیشرفت های جدید این پیام رسان را اطلاع رسانی می کند، واتساپ هم اکنون در حال کار بر روی دو میانبر مفید است.

 

واتساپ ,اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی

به لطف ویژگی جدید واتساپ، مسدود کردن مخاطبین یا تماس، بسیار آسان می شود

 به زودی، با استفاده از رابط اصلی سرویس، مسدودسازی مخاطبین در آینده امکان پذیر خواهد بود. با فشار طولانی بر روی مکالمه یک مخاطب، بطور خودکار پنجره ای از گزینه ها شامل Block ظاهر می شود. در اینجا، برای انجام این ترفند کوچک تنها در کلیک لازم است.

 

واتس‌اپ (WhatsApp) هم چنین قصد دارد تغییرات دیگری را نیز به پیام رسان خود اضافه کند. دکمه های «حالت بی صدا » و «پاسخ» به همراه یک میانبر جایگزین در یک قالب یک اعلان پاپ- آپ ارائه خواهند شد. بدین ترتیب، در صورتی که پیامی را از یک شماره مشکوک مانند اسپم دریافت کنید، می توانید با یک ضربه ساده آنرا از طریق اعلان به طور مختصر و مفید مسدود کنید.

 

واتساپ ,اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی

به خاطر داشته باشید میانبر دیگر تنها در شرایطی ظاهر خواهد شد که شماره مبهم بوده یا غیرقابل اعتماد به نظر برسد. ویژگی جدید واتساپ علاوه بر ارتقای تجربه کاربری، بسياري از اقدامات حیاتی کاربر را ساده تر کند.

 

قابلیت مسدود کردن سریع مخاطبین در واتساپ هم چنان در دست توسعه است. در مرحله اول، آزمایش کنندگان نسخه بتا به آن دسترسی پیدا می کنند تا بتوانند آنرا آزمایش کرده و هرگونه مشکل یا باگ احتمالی را گزارش کنند. پس از آن، عموم کاربران در قالب به روزرسانی نسخه نهایی این قابلیت را دریافت خواهند کرد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X خرید لپ تاپ, لپ تاپ اقتصادی,لپ تاپ قسطی

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023