انتشار اولین ایمیل مدیر جدید توییتر / منتظر تغییر نباشیدمدیر جدید توییتر ,اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی

 

دیجیاتو نوشت: هفته گذشته در خبری اعلام شد که «لیندا یاکارینو» کار خود را به‌عنوان مدیرعامل جدید توییتر آغاز کرده است. او حالا در اولین ایمیل سراسری خود به کارمندان این شرکت اعلام کرده که به اهداف ایلان ماسک و استراتژی «توییتر 2.0» پایبند می‌ماند و صرفاً در اداره این شبکه اجتماعی بزرگ به ثروتمندترین فرد جهان کمک خواهد کرد.

 

لیندا یاکارینو اولین ایمیل سراسری خود به کارمندان توییتر را در صفحه شخصی‌اش نیز به اشتراک گذاشته است. او در این پیام اعلام کرده که هدفش مدیریت این شرکت به همان شیوه‌ای است که ماسک در نظر داشته. او در این یادداشت بر تمرکز شرکت روی آزادی بیان هم تأکید کرده است که موضوعی حائز اهمیت برای ایلان ماسک محسوب می‌شود.

 

یاکارینو می‌گوید ماسک می‌دانست که صنعت فضا و خودرو نیازمند تغییر است و در آن زمینه وارد عمل شد. او همچنین می‌دانست که میدان اصلی گفت‌وگوها در جهان هم باید تغییر کند تا تمدن بشری از طریق ارتباطات بدون فیلتر پیشرفت کند و فضای تعامل پیرامون چیزهایی که برای ما اهمیت دارند، وجود داشته باشد.

لیندا یاکارینو به تحقق برنامه توییتر 2.0 پایبند می‌ماند

 

یاکارینو می‌گوید: «توییتر در مسیر مأموریتی برای تبدیل‌شدن به دقیق‌ترین منبع آنی اطلاعات در جهان و میدان اصلی ارتباطات در دنیاست. ما در مسیر تاریخ‌سازی قرار داریم و این مسئله یک وعده توخالی نیست؛ این واقعیت ماست.» مدیرعامل جدید این شبکه اجتماعی باور دارد که اولین اصول برای آن‌ها باید زیر سؤال بردن پیش‌فرض‌ها و از پایه ساختن چیزی تازه باشد.

 

نیویورک تایمز می‌گوید این ایمیل یکی از اولین مکاتبات سراسری در توییتر محسوب می‌شود که اهداف و مأموریت‌های این شرکت را بیان می‌کند. از طرف دیگر، این یادداشت یکی از اولین تعاملات مدیریت توییتر با رسانه‌ها از زمان ورود ایلان ماسک به این شرکت است. چون «جو بناروچ» که با یاکارینو وارد توییتر شده، زودتر از انتشار این رشته توییت، نسخه‌ای از این ایمیل را برای گروهی از خبرنگاران ارسال کرده بود.

 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------