تبلیغات ، چاپ ,جذب فالورX

تولید دوربین گوشی با دقتی بیش از چشم انسان اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی,دوربین گوشی
سامسونگ در تلاش برای تولید یک دوربین عکاسی جدید برای نصب بر روی گوشی‌های هوشمند با دقت ۶۰۰ مگاپیکسل است. قدرتمندترین دوربین این شرکت تا به حال ۱۰۸ مگاپیکسلی بوده است. 

به گزارش فارس به نقل از هندوستان تایمز، با توجه به اینکه دقت چشم انسان در حدود ۵۷۶ مگاپیکسل است، این دوربین قدرتمند از چشم انسان هم توانایی بیشتری برای مشاهده جزئیات و زوم کردن بر روی آنها خواهد داشت.

 

در شرایطی که سامسونگ هنوز در این زمینه به طور رسمی موضع‌گیری نکرده، منابع نزدیک به این شرکت می‌گویند سامسونگ چنین دوربینی را بر روی گوشی‌های جدید خود نصب خواهد کرد تا امکان تهیه ویدئوهایی با دقت 4K و 8K فراهم شود. از این طریق می‌توان بدون کاهش کیفیت در زمان عکاسی و فیلم برداری بر روی سوژه یا سوژه‌ها زوم کرد.

 

البته حسگر چنین دوربینی کم و بیش بزرگ بوده و ۱۲ درصد از کل فضای پشت گوشی را اشغال می‌کند و ارتفاع آن نیز ۲۲ میلیمتر خواهد بود و بنابراین قرار دادن چنین گوشی در جیب و استفاده از آن با چالش‌هایی همراه خوهدد بود.

 

در دو سال اخیر گوشی‌های متعددی با دوربین ۴۸، ۶۴ و ۱۰۸ مگاپیکسل تولید شده‌اند، اما تولید گوشی با دوربین ۶۰۰ مگاپیکسلی انقلابی در این زمینه خواهد بود.

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------