آشنایی با اهداف،نحوه کار و بنیانگذاران ارزدیجیتال ایپ کوین (ApeCoin)ایمنی شبکه ApeCoin, صرافی‌های خرید ApeCoin, اهداف ApeCoin

ارز ایپ کوین چیست

 

ApeCoin چیست و چگونه کار می کند؟ 

ایپ کوین یک ارز دیجیتال جدید است که در شبکه اتریوم (ETH) منتشر شده است. ApeCoin ارز دیجیتال بومی اکوسیستم APE است که شامل ApeCoin DAO و تمام خدمات و محصولاتی است که از APE استفاده می کنند.

ApeCoin چیست؟

ایپ کوین یک توکن حکومتی و ابزاری ERC-20 است که در اکوسیستم APE برای توانمندسازی و ایجاد انگیزه برای ایجاد یک جامعه غیرمتمرکز در خط مقدم وب3 استفاده می‌شود. 

دارندگان ایپ کوین خود را از طریق چارچوب حاکمیت غیرمتمرکز کنترل کننده ApeCoin DAO اداره می کنند و در مورد نحوه استفاده از ApeCoin DAO Ecosystem Fund رای می دهند. بنیاد APE پیشنهادهای مورد توافق دارندگان ApeCoin را مدیریت می کند.

 

اهداف ApeCoin

هدف توکن ApeCoin تسهیل ایجاد و رشد یک جامعه غیرمتمرکز وب 3.0 با فعال کردن موارد زیر است:

• حاکمیت: دارندگان ApeCoin می توانند اعضای ApeCoin DAO باشند و می توانند در مورد قوانین حاکمیتی، پروژه ها، مشارکت ها و موارد دیگر رای دهند.

• دسترسی: آیتم ها، بازی ها، خدمات و حتی رویدادهای انحصاری برای دارندگان ApeCoin محفوظ است.

• ایجاد انگیزه: توسعه دهندگان شخص ثالث می توانند با ترکیب APE در خدمات، بازی ها و پروژه های دیگر در اکوسیستم شرکت کنند.

• خرج کردن: به عنوان یک توکن ابزار، ApeCoin یک ارز دیجیتال است که می تواند بدون واسطه های متمرکز مورد استفاده قرار گیرد.

 

توکن ApeCoin, نحوه کار ایپ کوین, ApeCoin چیست

اهداف ApeCoin

 

APECOIN چگونه کار می کند؟

ApeCoin به عنوان ارز درون بازی در بازی های موبایلی برندهای Animoca مانند Benji Bananas استفاده خواهد شد. 

هر توکن همچنین نشان دهنده یک رای در ApeCoin DAO است که به سهامداران اجازه می دهد تا به صورت دموکراتیک در سرمایه گذاری های آینده شرکت کنند. دارندگان در استفاده از صندوق اکوسیستم نظر دارند و داشتن ApeCoin تنها معیار عضویت است.

 

عرضه ApeCoin به 1 میلیارد توکن محدود شده است. 15 درصد به آزمایشگاه های یوگا، 14 درصد به افراد و شرکت های درگیر در راه اندازی ایپ کوین، 8 درصد به مؤسسان آزمایشگاه های یوگا و 1 درصد به یک صندوق خیریه برای بنیاد میراث جین گودال اختصاص می یابد.

 

بنیانگذاران ApeCoin چه کسانی هستند؟

ApeCoin یک پروژه غیرمتمرکز است که از پروژه Bored Ape Yacht Club الهام گرفته شده است. ApeCoin برای استفاده در اکوسیستم در حال رشد APE، که توسط بنیاد APE پشتیبانی می شود، تأسیس شد. هدف ApeCoin DAO ایجاد و نگهداری اکوسیستم APE به روشی منصفانه و فراگیر است و زیرساختی را برای دارندگان ApeCoin فراهم می کند تا از طریق فرآیندهای حاکمیتی باز و بدون مجوز با یکدیگر همکاری کنند.

 

یک شورای اداری در بنیاد APE ("هیئت مدیره")، تصمیمات اعضای ApeCoin DAO را اجرا خواهد کرد. هیئت مدیره مسئول اداره روزانه، حسابداری، مدیریت پروژه و سایر وظایفی است که تضمین می کند ایده های جامعه از پشتیبانی لازم برای تحقق بخشیدن به آن برخوردار هستند. اعضای ApeCoin DAO به اعضای هیئت مدیره رأی می دهند.

 

ایمنی شبکه ApeCoin, صرافی‌های خرید ApeCoin, اهداف ApeCoin

توکن ApeCoin

 

چه چیزی ApeCoin را منحصر به فرد می کند؟

ApeCoin توکن حاکمیت اکوسیستم APE است که به دارندگان توکن اجازه می دهد در ApeCoin DAO شرکت کنند و به شرکت کنندگان آن یک ارز مشترک و باز می دهد که می تواند بدون واسطه های متمرکز استفاده شود. 62 درصد از کل ApeCoin به صندوق اکوسیستم تخصیص داده شد، که از ابتکارات جامعه محور که توسط اعضای ApeCoin DAO رأی داده شده است، حمایت می کند.

 

ApeCoin همچنین به بخش‌های خاصی از اکوسیستم دسترسی می‌دهد که در غیر این صورت در دسترس نیستند، مانند بازی‌ها و خدمات انحصاری. برای توسعه دهندگان شخص ثالث، ApeCoin ابزاری برای مشارکت در اکوسیستم با ترکیب ApeCoin در خدمات، بازی ها و پروژه های دیگر است.

 

توکن ApeCoin, نحوه کار ایپ کوین, ApeCoin چیست

ایمنی ارز ایپ کوین

 

چگونه شبکه ApeCoin امن است؟

ApeCoin یک توکن ERC-20 است که بر روی بلاک چین اتریوم راه اندازی شده است. در نتیجه، توسط مکانیزم اجماع اثبات کار (POW) اتریوم ایمن می شود.

 

از کجا می توانید ApeCoin بخرید؟

ApeCoin برای تجارت در پلتفرم‌های مبادلات متعدد، از جمله صرافی‌های غیرمتمرکز مانند SushiSwap و صرافی‌های متمرکز بالا در دسترس است.

 

گردآوری:بخش کامپیوتر و اینترنت بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022