راهنمای کامل؛ چگونه کیف پول خود را به بازی همستر کامبت متصل کنیم؟نحوه اتصال کیف پول به همستر کامبت, آموزش ساخت کیف پول همستر

بازی Hamster Kombat یک بازی ارز دیجیتال بر بستر تلگرام است

 

گام به گام با اتصال کیف پول به بازی همستر کامبت 

اکنون قابلیت جدیدی به ربات تلگرامی همستر اضافه شده است که می‌توانید کیف پول تون کیپر خود را به این ربات متصل کنید. در این مقاله از بیتوته، به شما نحوه اتصال کیف پول به همستر کامبت را آموزش می دهیم.

بازی Hamster Kombat یک بازی ارز دیجیتال بر بستر تلگرام است که در آن می‌توان با مدیریت یک صرافی مجازی ارز دیجیتال، سکه‌های HMSTR را استخراج کرد. این بازی پس از موفقیت برجسته نات‌کوین که در اوایل ژوئن ۲۰۲۴ بیش از ۶۰ میلیون بازیکن داشت، محبوبیت فراوانی کسب کرده است. اکنون تیم این بازی جزییات جدیدی را در مورد ایردراپ همستر افشا کرده است و امکان اتصال به کیف پول نیز در این بازی فراهم شده است.

 

بازی جدید و هیجان‌انگیز Hamster Kombat با اعلام ایردراپ آینده‌ای، داره همه را به هیجان می‌اندازه. برای دریافت پاداش‌های ممکن، بهتره کیف پول Ton خود را به بازی وصل کنید. نگران نباشید، جنگجویان شجاع، چرا که این راهنما شما را با دانش لازم برای به‌طور پیوسته اتصال سرمایه‌هایتان به Hamster Kombat مجهز خواهد کرد.

 

نحوه اتصال کیف پول به همستر کامبت, آموزش ساخت کیف پول همستر

انتخاب نوع کیف پول شما به ترجیحات شخصی شما بستگی دارد

 

نحوه‌ی اتصال Hamster Kombat به کیف پول

انتخاب کیف پول: وقتی به اتصال نیروی مالی خود می‌پردازید، دو گزینه‌ی اصلی دارید:

کیف پول Ton اختصاصی (پیشنهادی): برای تعاملی شاید همیشه با Hamster Kombat، در نظر بگیرید که از یک کیف پول Ton اختصاصی مانند Tonkeeper استفاده کنید. این یک برنامه جداگانه با اختصاص ویژه به معاملات Ton است. اگر هنوز به کانال تلگرام Hamster Kombat پیوسته نشده‌اید، نگران نباشید! دستورالعمل‌هایی برای ایجاد یک کیف پول Ton، معمولاً در داخل کانال در دسترس است.

 

کیف پول تلگرام: آیا به رویکردی ساده‌تر علاقه دارید؟ می‌توانید از کیف پول داخلی تلگرام استفاده کنید. این به شما امکان اتصال به برنامه جداگانه را از بین می‌برد و برای کسانی که پیش از این در تلگرام مدیریت مالی خود را انجام می‌دهند، راحتی را فراهم می‌کند.

 

انتخاب نوع کیف پول مورد علاقه‌ی شما به ترجیحات شخصی شما بستگی دارد. کیف پول‌های Ton اختصاصی ممکن است امکانات بهتری ارائه دهند، در حالی که کیف پول تلگرام تجربه‌ی یکپارچه‌تری را فراهم می‌کند.

 

نحوه اتصال کیف پول به همستر کامبت

اکنون که به ابزارهای لازم مجهز شده اید، وقت آن است که کیف پول خود را به همستر کمبت متصل کنید. در اینجا یک راهنمای گام به گام برای راهنمایی شما در طول فرآیند آورده شده است:

 

1. برنامه Hamster Kombat را اجرا کنید

در برنامه تلگرام خود، ربات Hamster Kombat را پیدا کنید. پس از یافتن، ربات را راه اندازی کنید و برای ورود به عرصه آماده شوید.

 

2. گزینه Airdrop را پیدا کنید

در منوی ربات پیمایش کنید تا بخش اختصاص داده شده به airdrop را بیابید. ممکن است در ابتدا "Coming Soon" نمایش داده شود. صبر کلید موفقیت است! اگر با این پیام مواجه شدید، کافی است اپلیکیشن موبایل یا تلگرام خود را ریستارت کنید و دوباره امتحان کنید.

 

3. کیف پول خود را وصل کنید

هنگامی که بخش airdrop را پیدا کردید، به دنبال دکمه یا گزینه ای با عنوان "Connect Your Wallet" باشید. این دکمه به عنوان پورتال بین ذخایر مالی شما و جوایز احتمالی airdrop عمل می کند. روی آن کلیک کنید تا فرآیند اتصال آغاز شود.

 

نحوه اتصال کیف پول به همستر کامبت, آموزش ساخت کیف پول همستر

مراحل اتصال کیف پول تون کیپر به همستر کامبت

 

4. روش اتصال کیف پول خود را انتخاب کنید

با کلیک بر روی دکمه "Connect Your Wallet"، ممکن است با انتخاب گزینه های اتصال روبرو شوید. این گزینه ها به این بستگی دارد که آیا کیف پول اختصاصی TON یا کیف پول تلگرام را در مرحله 1 انتخاب کرده اید.

 

5. کیف پول ترجیحی خود را انتخاب کنید

اگر کیف پول تلگرام را انتخاب کرده اید، می توانید به سادگی آن گزینه را انتخاب کنید. با این حال، اگر کیف پول اختصاصی TON مانند Tonkeeper را انتخاب کردید، گزینه مربوطه را در اینجا انتخاب کنید. این یک ارتباط صاف بین کیف پول انتخابی شما و بازی همستر کمبت را تضمین می کند.

 

6. مجوز اتصال

برای ادامه روی دکمه "اتصال کیف پول" کلیک کنید. بسته به نوع کیف پولی که انتخاب کرده اید، ممکن است یک پیغام پاپ آپ مشاهده کنید که درخواست اجازه شما را می دهد. این پیام معمولاً از شما می‌خواهد که به Hamster Kombat به آدرس TON (یا کیف پول تلگرام بسته به انتخاب خود) دسترسی داشته باشید. نگران نباشید! این یک اقدام امنیتی استاندارد است. قبل از ادامه درخواست را به دقت بررسی کنید و مطمئن شوید که به ربات همستر کمبت اعتماد دارید.

 

7. تایید و تکمیل

پس از اعطای مجوز، باید یک پیام تأیید را در برنامه تلگرام مشاهده کنید. این پیام نشان می دهد که کیف پول انتخابی شما اکنون با موفقیت به همستر کمبت متصل شده است. تبریک می گویم، مبارز شجاع! اکنون یک قدم به دریافت آن جوایز بالقوه airdrop نزدیکتر شده اید.

 

نحوه اتصال کیف پول به همستر کامبت, آموزش ساخت کیف پول همستر

اتصال کیف پول به همستر کامبت با استفاده از کیف پول تون کیپر امن است

 

سوالات متداول درباره اتصال کیف پول به همستر کامبت

1. آیا اتصال کیف پول به همستر کامبت امن است؟

بله، اتصال کیف پول به همستر کامبت با استفاده از کیف پول تون کیپر امن است. کیف پول تون کیپر یک کیف پول غیر حضوری (non-custodial) است، به این معنی که شما کلیدهای خصوصی خود را کنترل می کنید و هیچ کس دیگری به جز شما به آنها دسترسی ندارد.

همستر کامبت فقط برای دریافت توکن های ایردراپ به آدرس کیف پول شما نیاز دارد و به هیچ وجه نمی تواند به موجودی کیف پول شما دسترسی داشته باشد.

 

2. اگر کیف پول تون کیپر خود را گم کنم چه اتفاقی می افتد؟

اگر کیف پول تون کیپر خود را گم کنید، به کلیدهای خصوصی خود دسترسی نخواهید داشت و در نتیجه نمی توانید به توکن های ایردراپ خود دسترسی داشته باشید.

به همین دلیل، بسیار مهم است که از کلیدهای خصوصی خود به خوبی محافظت کنید و آنها را در اختیار هیچ کس دیگری قرار ندهید.

 

3. آیا می توانم از کیف پول های دیگر به غیر از تون کیپر برای اتصال به همستر کامبت استفاده کنم؟

در حال حاضر، همستر کامبت فقط از کیف پول تون کیپر پشتیبانی می کند. با این حال، ممکن است در آینده از کیف پول های دیگر نیز پشتیبانی شود.

 

4. اگر در اتصال کیف پول خود به همستر کامبت مشکل دارم چه کار کنم؟

اگر در اتصال کیف پول خود به همستر کامبت مشکل دارید، می توانید مراحل زیر را امتحان کنید:

- مطمئن شوید که از آخرین نسخه برنامه همستر کامبت و کیف پول تون کیپر استفاده می کنید.

- اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.

- حافظه پنهان (cache) و داده های برنامه همستر کامبت را پاک کنید.

- گوشی هوشمند خود را ریستارت کنید.

اگر مشکل همچنان ادامه داشت، می توانید از بخش پشتیبانی همستر کامبت کمک بگیرید.

 

سخن آخر

همیشه مواظب باشید که هنگام اعطای دسترسی به کیف پول خود باشید. مطمئن شوید که با ربات رسمی همستر کامبت تعامل دارید تا هرگونه ریسک امنیتی را جلوگیری کنید.

اگر در فرآیند اتصال به مشکل برخورد کردید، تردید نکنید و به کانال تلگرام همستر کامبت برای کمک مراجعه کنید. 

هم‌اکنون با اتصال کیف پول خود، شما آماده هستید تا هنگامی که پاداش‌های ایردراپ در دسترس قرار می‌گیرند، آنها را دریافت کنید. برای اطلاعات بیشتر و اعلانات، چشم‌انتظار به‌روزرسانی‌ها و اعلانات در کانال تلگرام همستر کامبت باشید.

 

گردآوری:بخش سرمایه های دیجیتال بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------