رابرت دنیرو بازیگر فیلم انتقام‌جویانه شداخبار,اخبار فرهنگی,رابرت دنیرو
رابرت دنیرو در Wash Me In The River با جان مالکوویچ همبازی شد.

به گزارش تسنیم، رابرت دنیرو در سن 77 سالگی همچنان خستگی‌ناپذیرانه به بازیگری ادامه می‌دهد. او سال گذشته در فیلم‌های «ایرلندی» و «جوکر» ظاهر شد. اما حتی در عصر حکمرانی کووید-19 وقتی چرخ صنعت فیلمسازی به سختی می‌چرخد، دنیرو از پا ننشسته و امسال فیلم «جنگ با پدربزرگ» را عرضه کرده و قرار است به زودی در دو فیلم پرستاره «قاتلین ماه گل» و «گوچی» «ریدلی اسکات» جلوی دوربین رود. او که این روزها پرکارتر از همیشه به نظر می‌رسد به تازگی به فیلم «مرا در رودخانه بشوی» هم ملحق شده است.

 

دنیرو در این فیلم در مقابل «کلسن بیکر» و «جان مالکوویچ» بازی می‌کند. کارگردانی فیلم به «رندال امت» سپرده شده تا داستانی با بازی بیکر در نقش یک معتاد به مواد مخدر روایت کند که می‌خواهد از موادفروشی انتقاد بگیرد که موجب مرگ نامزدش شده است.

 

امت می‌گوید: «از همکاری دوباره با دنیرو پس از چندین پروژه از جمله «ایرلندی» به عنوان تهیه‌کننده بسیار خوشحالم. قدردان او هستم که از من به عنوان یک فیلمساز حمایت می‌کند. کلسن همیشه انتخاب اول من برای بازی در این فیلم بوده و جان یکی از الگوهای من از زمان کودکی است. همکاری با آن‌ها رؤیایی بود که به حقیقت پیوست.»

 

«مرا در رودخانه بشوی» قرار است از ماه نوامبر فیلمبرداری شود. اما پیش از آنکه امت تولید این پروژه را آغاز کند باید «نیمه‌شب در سوئیچ‌گرس» را به عنوان اولین فیلم بلندش به اتمام برساند. فیلمبرداری این پروژه در ماه مارس متوقف شد اما به تازگی دوباره آغاز شده و انتظار می‌رود به زودی به پایان برسد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------