اما استون به فیلم‌های مرد عنکبوتی برمی‌گردد؟اما استون،اخبار امروز،خبرهای فرهنگی
اما استون بازیگر فیلم‌های "لالا لند" و "کروئلا" به شایعه بازگشتش به دنیای فیلم‌های مرد عنکبوتی واکنش نشان داد.

به گزارش ایران آرت، اما استون که در فیلم "مرد-عنکبوتی شگفت‌انگیز ۲" سونی نقش "گوئن استیسی" را بازی کرده، شایعه بازگشتش در این نقش در فیلم "مرد-عنکبوتی: راهی به خانه نیست" مارول را رد کرده است. در این فیلم جدید قرار است "آلفرد مولینا" برای بازی در نقش "دکتبر اختاپوس" و "جیمی فاکس" در نقش "الکترو" از فیلم "مرد-عنکبوتی شگفت‌انگیز ۲" بازگردند. شایعه بازگشت "توبی مگوایر" و "اندرو گارفیلد" در نقش "پیتر پارکر" نیز شنیده شده است.

 

اما استون در مصاحبه با "ام‌تی‌وی" می‌گوید: "آن شایعه‌ها را شنیده‌ام. نمی‌دانم اجازه دارم چیزی بگویم یا نه، اما [مشارکتی] ندارم. نمی‌دانم به عنوان یک عضو سابق گروه چه باید گفت [می‌خندد]."

 

در ماه دسامبر "کلایدر" گزارش داد که "کریستن دانست" برای بازی در نقش "ماری جین" به همراه مگوایر و گارفیلد به "دنیای سینمایی مارول" بازمی‌گردند. استون که به‌تازگی در "کروئلا" دیزنی بازی کرده، در میانه ماه مارس اولین فرزندش را به دنیا آورد، نزدیک به دو هفته پیش از پایان فیلمبرداری "راهی به خانه نیست". علاوه بر استون، گارفیلد نیز به "ام‌تی‌وی" گفته بود که "هیچ تماسی" از سوی مارول دریافت نکرده است.

 

استون و همبازی‌اش "اما تامپسون" در مصاحبه با "راتن تومیتوز" از ایده دنباله "پدرخوانده"-گونه‌ای برای "کروئلا" استقبال می‌کنند. در لایو-اکشن "کروئلا" استون نقش نسخه جوان‌تر شخصیت "استلا" در دهه ۱۹۷۰ را بازی کرده است. او در این مصاحبه ابراز تمایل می‌کند که به همراه "گلن کلوس" که در لایو-اکشن "۱۰۱ سگ خالدار" بازی کرده، دنباله‌ای شبیه به "پدرخوانده ۲" بسازند.

 

فیلم "مرد-عنکبوتی: راهی به خانه نیست" با بازی "تام هالند"، "زندیا"، "جیکوب باتالون"، "ماریسا تومی"، "جیمی فاکس"، "آلفرد مولینا" و "بندیکت کامبربچ" ۱۷ دسامبر امسال اکران خواهد شد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------