آخرین اخبار فرهنگی - هنری

اخبار،اخبار جدید،اخبار روز

تصویر کمتر دیده شده سحر دولتشاهی و حامد بهداد در پشت صحنه یک فیلم

فیلم سینمایی «مفت بر» به تهیه کنندگی حسین فرحبخش و کارگردانی عادل تبریزی آماده نمایش شد. به گزارش همشهری آنلاین به نقل از…

معاون وزیر اقتصاد: همۀ تراکنش‌های فضای هنری کشور از جمله حراجی‌ها به ویژه حراج تهران تحت رصد کامل وزارت اقتصاد قرار می‌گیردمالیات برای حراجی ها،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی
به گفته معاون پولشویی وزیر اقتصاد، همه تراکنش‌های فضای هنری کشور از جمله حراجی‌ها به ویژه حراج تهران، تحت رصد کامل وزارت اقتصاد، مورد بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش فارس، هادی خانی با اشاره به دوگانه مطرح شده در رابطه با پیوستن به یک کنوانسیون بین‌المللی (FATF) اظهار داشت: برخی در جامعه مطرح کردند که تنها راه شفافیت مالی و مبارزه با پولشویی در ایران، پیوستن یه یک کنوانسیون بین‌المللی است، اما تجربه ۲ سال اخیر نشان داد، می‌توانیم با قوانین داخلی نسبت به مقابله با پولشویی به صورت فعالانه اقدام کنیم.

 

معاون وزیر اقتصاد گفت: کار‌هایی که برخی از کشور‌های تراز اول عضو FATF انجام می‌دهند در حد یک چهارم اقدامات ایران در زمینه مقابله با پولشویی است.

 

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر فرایند مبارزه با پولشویی در کشور گفت: تمامی تراکنش‌های مالی که بر اساس قانون کشور ما مشکوک تلقی می‌شود توسط وزارت اقتصاد بررسی و در صورت احراز فعالیت غیرقانونی مطابق مفاد قانون، پرونده به قوه قضاییه ارجاع خواهد شد.

 

خانی با اشاره به پرونده‌های بررسی شده در وزارت اقتصاد گفت: عمده پرونده‌های مشکوک مورد بررسی در وزارت اقتصاد به مسئله فرار مالیاتی باز می‌گردد.

 

این مقام مسئول با اشاره به تراکنش‌های مالی ثبت شده در فضای هنری کشور گفت: همه تراکنش‌های فضای هنری کشور از جمله حراجی‌ها به ویژه حراج تهران تحت رصد کامل وزارت اقتصاد، مورد بررسی قرار می‌گیرد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------