آخرین اخبار فرهنگی - هنری

اخبار،اخبار جدید،اخبار روز

تصویر کمتر دیده شده سحر دولتشاهی و حامد بهداد در پشت صحنه یک فیلم

فیلم سینمایی «مفت بر» به تهیه کنندگی حسین فرحبخش و کارگردانی عادل تبریزی آماده نمایش شد. به گزارش همشهری آنلاین به نقل از…

حواشی کنسرت علیرضا قربانی در اصفهان ادامه داردعلیرضا قربانی،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی
در شرایطی که نخستین شب از کنسرت «علیرضا قربانی» در اصفهان قرار بود امشب ۱۴ اسفند با ارکستر کامل روی صحنه برود، ستاد امر به معروف استان اصفهان با انتشار بیانیه‌ای شدید اللحن به این کنسرت تاخته است.

به گزارش دیده بان ایران، بهمن بابازاده، خبرنگار حوزه موسیقی نوشت: در شرایطی که نخستین شب از کنسرت «علیرضا قربانی» در اصفهان قرار بود امشب ۱۴ اسفند با ارکستر کامل روی صحنه برود، ستاد امر به معروف استان اصفهان با انتشار بیانیه ای شدید اللحن به این کنسرت تاخته است و ادبیات بی سابقه ای را درباره وزارت ارشاد استفاده کرده است.

 

چندثانیه در ادامه به نقل از بابازاده منتشر کرد: در بخش هایی از این بیانیه آمده: «وزارت ارشاد به نسبت آنچه که در برخی از استانها اتفاق می‌افتد به دنبال این است که این اتفاق در اصفهان بیفتد اما مردم ارزشی اصفهان معتقد هستند که در این شهر شئونات ارزشی باید رعایت شود./ باتوجه‌به نظر علمای اصفهان و احتمال مفسده با  نوازنده زن این اجرا بدون نوازنده زن برگزار شود/ در وزارتخانه ارشاد بعضی اصرار بی‌جایی در این مورد وجود دارند و حاشیه‌سازی‌هایی ایجاد شده است/ تا جایی که ما اطلاع داریم هنوز از سوی فرمانداری و شورای تأمین هنوز مجوزی برای این کار صادر نشده است.»

 

مطالعه بیشتر: کنسرت علیرضا قربانی در اصفهان برای بار دوم مجوز نگرفت!

این بیانیه در شرایطی منتشر شده که نخستین شب از کنسرت علیرضا قربانی امشب قرار است در اصفهان و پس از صدور رسمی مجوز ارشاد برگزار شود. محمدمهدی اسماعیلی در گفتگوهای ویدیویی بارها نسبت به اعمال قانون، برگزاری کنسرت علیرضا قربانی با ارکستر کامل در اصفهان، حمایت همه جانبه از موسیقی و کنسرت در شرایط قانونی گفتگوها و اظهارنظرهای متعددی را صراحتا بیان کرده و شخصا پیگیر برگزاری این کنسرت با ارکستر کامل بود. 

 

حالا و چند ساعت پیش از برگزاری این کنسرت و در شرایطی که علیرضا قربانی در اصفهان است، مشخص نیست این ناامنی روانی که از سوی عوامل خودسر و علیه مجوزهای قانونی و مواضع صریح وزارت ارشاد در اصفهان بوجود آمده، چه هزینه های اعتباری ای برای کشور خواهد داشت.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------