«شیوا طاهری»:واقعا دوست ندارم بازیگران به صورتشان دست بزنند + تصاویربازیگر نقش دنیا در سریال «گذر از رنج‌ها» - که به گفته خودش اولین بار بود مقابل دوربین رفت، از استرس‌ها و دلهره‌هایش برای بازی در سریال فریدون حسن‌پور گفت.

 بازیگر نقش اصلی سریال «گذر از رنج‌ها» با بیان اینکه از همکاری با گروه این مجموعه راضی است، گفت: همکاری با گروه «گذر از رنج‌ها» و آقای حسن‌پور واقعا عالی بود. اولین بارم بود که مقابل دوربین رفتم و پیش از این تجربه‌ای نداشتم، اما اعضای گروه به قدری حرفه‌ای بودند که من واقعا از همکاری با آنها راضی بودم، فقط کمی ترس و دلهره داشتم که آن هم طبیعی بود.
 
وی سپس یادآور شد: به عنوان بازیگر کار اولی که می‌خواستم مقابل دوربین ظاهر شوم، ابتدای کار «گذر از رنج‌ها» برایم استرس‌زا بود و واقعا یکسری چیزها برایم وحشتناک بود از اینکه مقابل بازیگران حرفه‌ای و پیشکسوت ایفای نقش کنم و این ترس همواره با من همراه بود اما آقای حسن‌پور همیشه مرا راهنمایی می‌کرد و می‌گفت به جای استرس در کارت تمرکز داشته باش.

اخبار,اخبار فرهنگی ,سریال گذر از رنج‌ها

 
بازیگر نقش «دنیا» در ادامه درباره‌ی اعتمادی که فریدون حسن‌پور به عنوان کارگردان «گذر از رنج‌ها» به او به عنوان ایفاگر نقش اصلی سریال داشت، توضیح داد: در این زمینه خیلی نمی‌توانم چیزی بگویم؛ چراکه من به عنوان بازیگر نمی‌دانم در ذهن آقای حسن‌پور درباره اعتماد به من چه می‌گذشت و چطور توانست به من اعتماد کند ولی در کل سر صحنه را دوست داشتم و همواره سعی می‌کردم که آقای حسن‌پور را خسته نکنم تا اعتمادی که به من کرده بود از بین نرود و بتوانم پاسخگو باشم. به نظرم آقای حسن‌پور به توانایی‌های خودش در این کار اعتماد کرد تا اینکه به من اعتماد کند.

اخبار,اخبار فرهنگی ,سریال گذر از رنج‌ها

 
طاهری همچنین در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره توصیف نقش «دنیا» و علاقه‌ای که به این شخصیت داشت، اظهار کرد: دنیا را خیلی دوست داشتم و در حال حاضر هم که سریال را می‌بینم بازهم دوستش دارم؛ چراکه به نظرم دنیا کاراکتری است که هر زنی می‌تواند او را الگوی زندگی‌اش قرار بدهد. دنیا یک زن آرام‌، متین‌ و درون‌گرا ولی در عین حال محکم است.
 
او سپس اعلام کرد که نقش «دنیا» تا پایان سریال «گذر از رنج‌ها» با قصه همراه است و خودش نیز تا پایان داستان، نقشش را ایفا می‌کند.
 

اخبار,اخبار فرهنگی ,سریال گذر از رنج‌ها

 
بازیگر سریال «گذر از رنج‌ها» درباره اینکه چقدر چهره طبیعی بازیگران در پذیرفتن آنها از سوی کارگردان تاثیرگذار است؟ پاسخ داد: من واقعا دوست ندارم بازیگران به صورتشان دست بزنند؛ ضمن اینکه خودم هم دست به صورتم نزده‌ام چراکه همیشه زیبایی طبیعی برایم جذاب‌تر و دوست داشتنی‌تر است و همیشه دلم می‌خواست صورت طبیعی داشته باشم. به هر حال این موضوع برای کارگردانان هم مهم است، به دلیل اینکه هرچه زیبایی طبیعی‌تر باشد، مسلما نقش هم جذاب‌تر خواهد شد.
اخبار فرهنگی - ایسنا

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------