ارکستر ملی «شب دهم» را با صدای علیرضا قربانی اجرا می کندارکستر ملی «شب دهم» را با صدای علیرضا قربانی اجرا می کند

 

ارکستر ملی  شب دهم,کنسرت شب دهم

 

موسیقی ما - ارکستر موسیقی ملی ایران کنسرت خود را با عنوان «شب دهم» ۵ و ۶ مردادماه در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار می‌کند. به گزارش سایت موسیقی ما به نقل از روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، در این کنسرت که با عنوان «شب دهم» برگزار می‌شود ارکستر موسیقی ملی ایران به خوانندگی علیرضا قربانی به روی صحنه می‌رود و اثر موسیقایی «شب دهم» را بر اساس اثر جاودانه حسن فتحی اجرا می‌کند.

 

در این کنسرت موسیقی قسمت‌های مختلف سریال شب دهم همراه با تصانیف شب دهم و دو تصنیف جدید توسط ارکستر و علیرضا قربانی اجرا خواهد شد که کلیه اشعار این قطعات از سروده‌های افشین یداللهی است.

 

این کنسرت، اولین اجرای ارکستر موسیقی ملی ایران است که در تمامی لحظات اجرا با تصویر همراه خواهد بود به گونه‌ای که در حین اجرای رپرتوار شب دهم تصاویری از این سریال نیز در پشت ارکستر پخش خواهد شد.

 

بنابراین گزارش، فروش بلیت‌های کنسرت ارکس‌تر موسیقی ملی ایران از فردا دوشنبه ۱۲ تیرماه به دو روش اینترنتی و گیشه‌ای آغاز خواهد شد به گونه ‌ای که علاقمندان می‌توانند از طریق سایت  www. 3670. ir با انتخاب صندلی بلیت مورد نظر خود را خریداری و یا به مراکز فروش همچون پرشیا، پارت، دارینوش، آوای باربد، سلفا، سیاه و سفید، نگین و سامانه مراجعه کنند.

 

ارکستر ملی  شب دهم,کنسرت شب دهم

 

 

کنسرت ارکستر موسیقی ملی ایران ۵ و ۶ مردادماه ساعت 21:30 در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود.... / musicema.com

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022