آخرین اخبار اقتصادی

قدرت خرید,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی

قدرت خرید از یک ربع سکه هم کمتر شد!

رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگری کشور با اشاره به اینکه کاهش تورم می تواند فشار زندگی کارگران را کاهش دهد گفت: مطابق…

4 روش دریافت وام فوری 1 روزهبهترین روش دریافت وام فوری,وام با سفته,وام به سپرده

روش های دریافت وام فوری 1 روزه

 

اگر به دنبال یافتن جوابی برای 4 روش دریافت وام فوری 1 روزه به این متن مراجعه کرده‌اید، احتمالا مثل اکثر افراد حوصله بروکراسی اداری  و گذراندن مراحل سخت و ساعت‌ها ایستادن در بانک‌ها و صف‌ها را ندارید، اما خبر خوب اینجاست که شما می‌توانید بدون داشتن هیچ شرایط ویژه‌ و.... در کوتاه‌ترین زمان، مبلغ مورد نیاز خود را به شکل یک وام فوری مانند وام طلا دریافت کنید و در مدت زمان 1 الی 20 ماه، بر اساس شرایط خود بازگردان را تعیین کرده و اقساط را پرداخت کنید. برای اطلاع از چگونگی این وام‌ها، تا انتهای این متن همراه ما باشید.

 

4 روش دریافت وام فوری 1 روزه

افراد ممکن است بنا به دلایل مختلفی به وام نیاز داشته باشند. مخصوصا در شرایط فعلی اقتصادی این نیاز بیشتر حس می‌شود. ممکن است برای پرداخت هزینه‌های درمان پیش‌بینی نشده، برای پرداخت هزینه‌های تحصیلی، خرید یک خانه، تعویض خودرو، رشد کسب‌وکار، پرداخت بدهی‌های گذشته، تامین هزینه‌های ازدواج، شروع زندگی مستقل و هزاران دلیل دیگر به وام فوی نیاز داشته باشند. در ادامه راحت‌ترین و سریع‌ترین راه‌های دریافت وام را به شما معرفی می‌کنیم.

 

1. وام طلا:

به طور کلی فرآیند دریافت هر وامی به این شکل است که شما مبلغی را دریافت می‌کنید و در مقابل آن یک ضمانت برای بازپرداخت خود می‌گذارید. این ضمانت ممکن است یک دارایی باشد یا شخصی ضمانت شما را بکند. در مورد وام به طلا این ضمانت طلای شماست. بله، همان زیورآلاتی که در کشوهای خانه خود دارید و ممکن است سال تا سال از آنها استفاده نکنید، می‌توانند در شرایط سخت و تنگدستی به کمک شما بیایند.

 

البته همواره طلا در خانواده‌های ایرانی به عنوان یک منبع سرمایه برای روز مبادا است، اما این سرمایه‌ها گاهی زیورآلات عزیزی هستند که فروش آنها سخت است. در اینجاست که گزینه وام طلا مطرح می‌شود. اما ما 2 دو نوع وام برای طلا داریم:

 

گزینه اول وام طلا بانک ملی است. این وام مانند هر وام بانکی دیگری دشواری‌های خود را دارد. این وام از طریق بانک کارگشایی پرداخت می‌شود و سقف آن 4 میلیون تومان است. در صورتی که نیاز به مبلغ بیشتری داشته باشید، باید از گزینه وام 20 میلیونی استفاده کنید اما این دیگر یک وام سریع و فوری نیست، چرا که تنها در زمان‌های خاصی از سال، با نوبت قبلی و به تعداد محدود پرداخت می‌شود. 

 

گزینه دوم وام طلا شرکت طلای جم است. اگر شرایط وام طلا برای شما مناسب است اما مبلغی بیشتر از 4 میلیون تومان نیاز دارید و همچنین نیاز مبرم و سریع به وجه نقد دارید، می‌توانید از خدمات شرکت طلای جم استفاده کنید. این خدمات سریع و راحت هستند و امکان دریافت وام، بر اساس مقدار ارزش طلای خود را خواهید داشت. اما این تنها مزایای این وام نیست. بلکه شما می‌توانید تعداد اقساط را خودتان تعیین کنید و با پرداخت هر قسط به میزان همان مقدار از طلای خود را برداشت کنید. این گزینه در بین تمامی 4 روش دریافت وام فوری 1 روزه ساده‌ترین و سریع‌ترین است.

 

2. وام سیم کارت

گزینه بعدی برای یکی دیگر از دارایی‌هایی است که ممکن است هر کدام از ما داشته باشیم اما خیلی به آن توجه نداشته باشیم و آن هم سیم کارت است. وام به سیم کارت یکی دیگر از روش‌های دریافت وام فوری است که می‌توانید برای رفع نیازهای مالی خود از آن استفاده کنید. درست است که می‌توانید سیم کارت خود را بفروشید و نیاز مالی را برطرف کنید، اما با این اتفاق شماره تلفن خود را از دست می‌دهید، در حالی که با دریافت وام سیم کارت، شماره برای شما حفظ خواهد شد.

 

در این وام شما پس از عقد قرارداد، سیم کارت خود را به نام شرکت طلای جم می‌زنید و براساس میزان ارزش سیم کارت، 90% از مبلغ آن را به عنوان وام دریافت می‌کنید. پس از پرداخت اقساط، سیم کارت به نام شما بازگردانده می‌شود. اما نکته حائز اهمیت اینجاست که در طول مدت وام، شما همچنان امکان استفاده از سیم کارت خود را خواهید داشت. 

 

3. وام به سپرده

وام به سپرده یعنی شما مبلغی را نزد بانک می‌سپارید و براساس آن وامی دریافت می‌کنید. بسیاری از بانک‌ها ادعا پرداخت وام فوری به سپرده را دارند. اما این نوع وام آنقدرها هم فوری نیست، چرا که حداقل 1 ماه (در برخی از شرایط حتی بیشتر) باید سپرده نزد بانک باقی بماند و سپس وام به شما پرداخت می‌شود. در حالی که در بین سایر گزینه‌های 4 روش دریافت وام فوری 1 روزه، این وام گزینه راحتی به نظر می‌رسد اما برای افرادی که نیاز سریع به وجه نقد دارند معمولا گزینه مناسبی نیست.

 

4. وام با سفته

بسیاری از شرکت‌ها هستند که در ازای دادن سفته به مقداری مشخص، مبلغی وام به شما پرداخت می‌کنند. این وام واقعا فوری است و معمولا یک روزه پرداخت می‌شود، اما مشکلاتی درباره آن وجود دارد که بسیاری از افراد را از دریافت این نوع وام منصرف می‌کند. چرا که در اکثر موارد مبالغ سفته گرفته شده بسیار بیشتر از مبلغ وام است، در عین حال تجربیات ناگواری که برای افراد زیادی پس از تسویه و عدم دریافت سفته‌ها رخ داده است، باعث می‌شود که به آخرین گزینه برای دریافت وام تبدیل شود.

 

بهترین روش دریافت وام فوری

در بالا 4 روش دریافت وام فوری 1 روزه را معرفی کردیم. هرکدام از این روش‌ها ممکن است بر اساس شرایط برای شخصی مناسب‌تر از دیگری باشند. اما اگر بخواهیم از بین موارد ذکر شده، راحت‌ترین، سریع‌ترین و قابل اعتماد‌ترین را معرفی کنیم، گزینه‌های وام طلا و وام سیم کارت هستند. شما می‌توانید در مراحلی ساده، این دو نوع وام را از شرکت ثبت شده طلای جم در کمترین فرصت دریافت نمایید.

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023