آخرین اخبار اقتصادی


اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی,میوه‌های تابستانه

قیمت میوه‌های تابستانه ۲۰ روز دیگر معقول می‌شود

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی با بیان اینکه در سالجاری وضعیت تولید میوه بسیار مطلوب است، گفت: حدود ۲۰ روز دیگر عرضه این…


گزارش تازه از بازار آپارتمان‌های نقلیبرخی از سازنده‌های آپارتمان‌های نقلی تک‌فروشی را آغاز کرده‌اند و در هر آپارتمان یک یا دو واحد را برای فروش به بازار عرضه کرده‌اند. 

به گزارش  دنیای‌اقتصاد ، کانون عرضه آپارتمان‌های نقلی در تهران شامل منطقه هفت و مناطق ۹ تا ۱۵ است که معمولا متقاضیان خرید این گروه متراژی در جریان جست و جوی این مناطق مورد دلخواه خود را ساده‌تر پیدا می‌کنند. بررسی فایل‌های موجود در این مناطق نشان می‌دهد میزان عرضه نوساز فعلا بسیار محدود است و محدود به سازنده‌هایی است که قصد کلید زدن ساخت‌و‌ساز تازه‌ای دارند.

 

قیمت پیشنهادی فروش واحدهای نوساز در گروه املاک تا ۵۰ مترمربع نشان‌دهنده انتظار افزایش قیمت در میان سازنده‌هاست. این در حالی است که تقاضای خرید موثر در این گروه متراژی عموما به‌دلیل محدودیت بودجه به سراغ آپارتمان‌های چند سال ساخت می‌رود. بنابراین واسطه‌های ملکی معتقدند متقاضیان مصرفی مسکن بعید است که رغبتی به قیمت‌های افزایش یافته آپارتمان‌های نوساز نشان دهند و جست و جوی خود را معطوف به املاک قیمت‌مناسب می‌کنند.

 

در حالی که رکود بازار معاملات مسکن انتظار کاهش قیمت را در میان متقاضیان خرید تقویت کرده است، افزایش قیمت‌های پیشنهادی فروش اگر در بازار معاملات به رسمیت شناخته شود و خرید و فروشی در این قیمت‌ها صورت گیرد، بازار را به ورطه «رکود تورمی» می‌برد.  در جدول زیر تازه‌ترین قیمت‌های پیشنهادی فروش آپارتمان‌های تا ۵۰ مترمربع در گروه‌های مختلف سن بنا و محله‌های مختلف شهر گردآوری شده است.

 

 اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی, بازار آپارتمان‌های نقلی

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------