آخرین اخبار اقتصادی

خرید مسکن,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی

نماینده مجلس: مردم خرید مسکن را رویا می‌دانند/ میزان اجاره‌بها ۵۰ تا ۱۲۰ درصد افزایش داشته است

نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس گفت: امروز گرانی و بالا بودن مسکن و اجاره وحشتناک است، مردم خرید مسکن را رویا می دانند…

ماهی سفید ۲۰ هزار تومان گران شدقیمت ماهی سفید که یکی از پرمصرف‌ترین ماهی‌ها نزد تهرانی‌هاست در یک‌ماه اخیر در میادین ۱۸ درصد یعنی معادل ۲۰ هزار تومان افزایش یافته و هر کیلو از این ماهی پرطرفدار به ۱۳۰ هزار تومان رسیده است. 

 قیمت ماهی سفید در میادین میوه و تره‌بار 18درصد بالا رفت.  با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و افزایش تقاضا برای ماهی، قیمت این ماده غذایی در میادین هم همپای فروشگاه‌های سطح شهر افزایش یافت.

 

بر این اساس قیمت ماهی سفید که یکی از پرمصرف‌ترین ماهی‌ها نزد تهرانی‌هاست در یک‌ماه اخیر در میادین 18درصد یعنی معادل 20هزار تومان افزایش یافته و هر کیلو از این ماهی پرطرفدار به 130هزار تومان رسیده است. در تازه‌ترین نرخنامه میادین میوه و تره‌بار قیمت تعداد زیادی از ماهی‌ها نسبت به نرخنامه پیشین افزایش یافته است.

 

قیمت ماهی شیر هم با افزایش 17درصدی به کیلویی 155هزا رتومان رسیده است. قزل‌آلای رنگین‌کمان و ماهی سوف در نرخنامه جدید تغییر قیمت نداشته‌اند اما هر کیلو ماهی شوریده 40هزار تومان گران‌تر شده است.

قیمت ماهی سفید ,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی

 

همشهری 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------