آخرین اخبار سیاست خارجی


نفتالی بنت،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی

بنت: ایران دست از سر اسرائیل بردارد

نخست وزیر اسرائیل به ایران و فلسطین اشاره کرد و گفت که رهبران آن‌ها باید به جای تمرکز روی اسرائیل، روی تامین نیازهای مردم خود متمرکز شوند. به گزارش بهارنیوز، نفتالی بنت…

مقام آمریکایی: احیای توافق هسته‌ای را دنبال می‌کنیمایران و آمریکا،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی
یک مقام آمریکایی به نشریه پولیتیکو گفت که برنامه هسته‌ای ایران نگرانی «مهم و مبرم» واشنگتن است ولی با وجود برخی ادعاهای اخیر مطرح‌شده درمورد ایران، آمریکا همچنان قصد دارد احیای توافق هسته‌ای را دنبال کند.

به گزارش ایسنا، یک مقام آمریکایی به نشریه پالیتیکو اعلام کرد که دولت ایالات متحده با وجود اتهام آدم‌ربایی به ایران همچنان قصد دارد که تلاش‌ها برای احیای توافق هسته‌ای ۲۰۱۵ را ادامه دهد.

 

این مقام همچنین به پولیتیکو گفت که برنامه هسته‌ای ایران همچنان نگرانی «مهم و مبرم» ایالات متحده است‌.

 

وی با بیان اینکه آمریکا نقشه ادعایی ایران را «مطلقا محکوم» می‌کند، اشاره کرد: اینکه ایالات متحده توانسته علیه چند متهم ایرانی که در نقشه آدمربایی دست داشتند اعلام جرم کند، نشان‌دهنده این است که واشنگتن می‌تواند در مقابل ایران به طور همزمان چندین هدف را دنبال کند.

 

این مقام ادامه داد: بر این اساس، بله، ما می‌خواهیم در عین حال که از به طور فعال از شهروندان و منافع آمریکایی دفاع می‌کنیم، از طریق بازگشت دوجانبه به پایبندی‌های برجامی به تلاش‌هایمان برای محدود کردن برنامه هسته‌ای ایران ادامه دهیم.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------