آخرین اخبار سیاست خارجی


مکاری دانشمندان هسته ای ایران با موساد،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی

موساد با همکاری ۱۰ دانشمند هسته‌ای ایران ۳ طرح خرابکاری را عملی کرد

یک هفته‌نامه یهودی در بریتانیا مدعی شد که موساد، سازمان جاسوسی اسرائیل، با استخدام ۱۰ دانشمند هسته‌ای ایران توانست در کمتر از دو سال، سه طرح خرابکاری در سایت‌های اتمی…

نخست وزیر اسرائیل: ایران پشت رخدادهای اخیر لبنان و عراق استاخبار،اخبار جدید،اخبار روز
«نفتالی بنت»، نخست وزیر اسرائیل در آغاز نشست امروز کابینه ادعا کرد که ایران در پشت حوادث اخیر در لبنان و عراق قرار دارد.

به گزارش شفقنا یه نقل از آرتی، بنت این اظهارات را در اشاره به حوادث اخیر در منطقه «طیونه»، در میانه تظاهرات هواداران حزب الله و جنبش امل علیه قاضی بازپرس پرونده انفجار بیروت و پیروزی حزب صدر با ۷۳ کرسی در انتخابات عراق بر زبان آورد.

 

نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد:« ما تحولات لبنان و کمی شرق عراق را دنبال می کنیم. در هردوحالت روندی را شاهدیم که از قدرتهای تحت کنترل و نفوذ ایران، چه حزب الله باشد، چه شبه نظامیان شیعه در عراق که در انتخابات هفته گذشته بسیار متضرر شدند، خسته شده اند. این تحولات هردو نتیجه دستکاری های ایران است».

 

بنت  افزود: «ایرانی ها هرجا پای بگذارند، گردبار خشونت، فقر و بی ثباتی به آن وارد می شود. امیدوارم مردم لبنان و عراق، خودشان را از بند ایران آزاد کنند و آینده ای بهتر برای خودشان بسازند».

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------