آخرین اخبار سیاست خارجی


وزیران خارجه ایران و قطر,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

۲ تماس تلفنی وزیران خارجه ایران و قطر در یک شب

ایران از جمله موضوعات دیدار اعلام شده است. ایران و آمریکا به تازگی به مذاکرات مستقیم هسته ای چراغ سبز نشان داده اند. وزیران خارجه ایران و قطر دیشب ۲ مرتبه باهم تماس…

گفت‌وگوی نتانیاهو و وزیر خارجه آمریکا درباره برجام نتانیاهو و وزیر خارجه آمریکا,اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل
نخست وزیر رژیم صهیونیستی و وزیر امورخارجه آمریکا درباره توافق هسته ای و مذاکرات وین گفت‌وگو کردند. 

به گزارش ایسنا به نوشته روزنامه هاآرتص، آنتونی بلینکن، وزیر امورخارجه آمریکا که به سرزمین های اشغالی سفر کرده است در نشست خبری مشترک با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت که با یکدیگر درباره مذاکرات وین برای احیای برجام رایزنی کرده اند.

 

نتانیاهو نیز که همواره مخالف توافق هسته ای و خواست واشنگتن برای بازگشت به این توافق بوده است با اشاره به مذکرات بر سر احیای برجام گفت: من امیدوارم که ایالات متحده به آن توافق قدیمی بازنگردد. زیرا ما بر این باوریم که راه را برای دستیابی ایران به زرادخانه هسته ای با مشروعیت بین المللی هموار می کند.

 

وی در ادامه اظهارات خصمانه خود تاکید کرد: اسرائیل همواره حق خود را برای مقابله با کشورهایی که متعهد به دستیابی به تسلیحات کشتار جمعی هستند، محفوظ می داند.

 

به گزارش ایسنا، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در حالی همواره ادعاهای بی اساس خود علیه برنامه هسته ای ایران را مطرح می کند که صهیونیست ها تنها دارنده زرادخانه هسته ای در منطقه خاورمیانه به شمار می آیند اما هرگز این مسئله را به طور رسمی نپذیرفته اند و عضو هیچ معاهده بین المللی در این زمینه نیستند.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------