آخرین اخبار سیاست خارجی


برجام ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

مذاکره اسرائیل با آمریکا برای طرح جایگزین برجام، در صورت بن بست در مذاکرات وین

مذاکره اسرائیل با آمریکا برای طرح جایگزین برجام، در صورت بن بست در مذاکرات وین آمریکا و اسرائیل هفته گذشته بر سر طرح جایگزین یا "طرح ب" برای مقابله با برنامه‌های اتمی…

آنتونی بلینکن: آمریکا و اسرائیل در خصوص برنامه هسته‌ای ایران، «هدفی مشترک» دارند وزیر خارجه آمریکا ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی
وزیر خارجه آمریکا که به سرزمین‌های اشغالی سفر کرده است، با تکرار برخی ادعاها درباره ماهیت برنامه هسته‌ای ایران، گفت که آمریکا و اسرائیل، هدفی مشترک دارند و آن هم ممانعت از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای است. 

به گزارش ایلنا، «آنتونی بلینکن» وزیر خارجه آمریکا که به سرزمین‌های اشغالی سفر کرده است، با تکرار برخی ادعاها درباره ماهیت برنامه هسته‌ای ایران، گفت که آمریکا و اسرائیل، هدفی مشترک دارند و آن هم ممانعت از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای است.

 

وزیر خارجه ایالات متحده در عین حال گفت که بر کسی پوشیده نیست که آمریکا و اسرائیل بر سر راهکار رسیدن به این هدف اختلاف‌نظر دارند ولی تلاش می‌کنیم بهترین راه‌حل را پیدا کنیم.

 

وی با اشاره به مذاکرات طرف‌های برجام در وین که روز سه‌شنبه پنجمین دور آن برگزار شد، گفت که آمریکا، اسرائیل را در جریان این مذاکرات قرار داده است و این روند متوقف نخواهد شد.

 

بلینکن در ادامه یاوه‌گویی‌های خود گفت که آمریکا هنوز اطمینان ندارد که ایران بخواهد یا بتواند به تعهدات برجامی خود بازگردد.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------