راز شوم قرارهای شبانه دختر16 ساله تهرانی اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز

 

دختر نوجوان در غیاب مادرش که در شیفت شب بیمارستان مشغول کار بود در تله شیطانی راننده یک وانت گرفتار شد.  دیروز راننده وانت در دادگاه ادعا کرد دختر نوجوان را آزار نداده و دختر 16ساله   با میل خودش به ملاقات شبانه  با وی رفته است . چهارشنبه هفته گذشته یک مرد جوان همراه دختر ۱۶ ساله اش به نام «بنفشه» به پلیس آگاهی تهران رفت و از  راننده ۲۲ ساله یک وانت به نام «محسن» شکایت کرد.  مرد جوان گفت: همسرم در بیمارستان کار می کند و شب کار است.

 

در غیاب همسرم دختر 16ساله ام شب ها در خانه می ماند.  چند روز پیش متوجه شدم در غیاب من و همسرم ، دخترم از خانه بیرون رفته و در تله  شیطانی یک راننده وانت گرفتار شده است . وقتی ماجرا را از بنفشه پرسیدم او گفت که در دام شوم راننده وانت آزار دیده است .

 

با این شکایت، پرونده برای رسیدگی به شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و با توجه به اظهارات دختر نوجوان قضات دستور دادند تا محسن بازداشت شود.  پلیس با نشانی هایی که از دختر نوجوان گرفته بود راننده وانت را بازداشت کرد اما پسر جوان که آزار دختر نوجوان را انکار کرد  دیروز پای میز محاکمه ایستاد . در ابتدای جلسه، دختر نوجوان به تشریح شکایتش پرداخت و گفت: راننده وانت با من طرح دوستی ریخت و یک شب من را به بیرون دعوت کرد اما در خودرواش مرا آزار داد.به همین خاطر از او شکایت دارم.  سپس متهم به دفاع از خود پرداخت و گفت :من اصلا بنفشه را نمی شناختم .مدتی بود با وانت کار می کردم و به همین خاطر شماره تلفن همراهم را در پشت خودرو نوشته بودم. بنفشه خودش شماره تلفن مرا  برداشت و با من تماس گرفت و این شروع آشنایی ما   بود.او  شب ها هنگامی که مادرش سر کار بود با من تماس می گرفت و با هم صحبت می کردیم .او با میل خودش چندین شب به ملاقات من آمد و شب ها با هم به پارک می رفتیم اما  حالا که پدرش متوجه این ماجرا شده است به دروغ می‌گوید من او را به دام انداخته و آزار داده‌ام .

 

وی ادامه داد : من حالا یک هفته است که در زندان رجایی شهر هستم و شب ها را کنار قاتل ها و اعدامی ها می خوابم. دختر نوجوان با میل خودش با من تماس گرفت و   رابطه برقرار کرد اما حالا با شکایتش  مرا به دردسر انداخته است .من هرگز او را آزار نداده بودم. با پایان اظهارات پسر جوان، قضات دختر نوجوان را به پزشکی قانونی فرستادند تا کارشناسان درباره آزار وی اظهار نظر کنند. بنابر این گزارش، با اظهارنظر کارشناسان پزشکی قانونی، قضات برای محسن حکم صادر می کنند.

 

 

خراسان 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی