رهایی عاملان جنایت رستوران لواسان از قصاص اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز
عاملان جنایت رستوران لواسان زن و مردی بودند که با هم رابطه پنهانی داشتند. 

شوهر زن باید کشته می شد تا آن ها به آرزوی شومشان برسند و با هم ازدواج کنند.

 

عصر بیستم آبان سال 97 جسد پلاستیک پیچ یک مرد 45ساله که شواهد نشان می داد خفه شده بود در بیابان های لواسان پیدا شد.

 

پلیس به تحقیق پرداخت و دریافت جسد متعلق به مردی به نام سهیل است که پسرانش چند روز قبل ناپدید شدن وی را به پلیس اعلام کرده بودند. پسر بزرگ ادعا کرد پدرش قرار بود سوله ای را در اسلامشهر اجاره دهد به همین دلیل با یک مرد جوان به نام اصغر قرار ملاقات داشت. با اظهارات پسرجوان، پلیس به ردیابی اصغر پرداخت. اما این مرد همزمان با کشته شدن سهیل از محل کارش که رستورانی در لواسان بود تسویه حساب کرده و به مکان نامعلومی گریخته بود.پلیس به ردیابی وی پرداخت و سرانجام اصغر را که در یک سالن غذاخوری بین راهی در اتوبان قزوین – تبریز مشغول به کار شده بود بازداشت کرد.

 

اصغر به قتل سهیل با همدستی همسر وی به نام مریم اعتراف کرد.وی گفت:  حدود یک سال پیش وقتی مریم  به عنوان مشتری به رستوران آمد با او آشنا شدم. او از بدرفتاری های شوهرش گله می کرد تا این که تحت تاثیر حرف های او قرار گرفتم، پس از مدتی مریم پیشنهاد قتل شوهرش را مطرح کرد.

 

او مقداری پول به من داد تا با آن  یک شوکر بخرم.مریم  اطلاعات کاملی درباره سوله  ای که شوهرش قصد اجاره آن را داشت به من داد و من به بهانه اجاره سوله با سهیل تماس گرفتم و با او در رستوران قرار گذاشتم.

 

وی ادامه داد: بعد از تعطیلی رستوران وقتی سهیل به آن جا آمد با شوکر به او زدم که بی حال شد سپس او را خفه و جسد را  پلاستیک پیچ کردم و به حوالی کانال آبی در لواسان انداختم.

 

با اعتراف های این مرد، مریم به اتهام معاونت در قتل بازداشت شد و جرمش را گردن گرفت.آن ها در حالی در شعبه 12دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستادند که رضایت اولیای دم را جلب کردند.

 

اصغر گفت: من تحت تاثیر حرف های مریم قرار گرفتم و به دلیل علاقه ای که به او داشتم شوهرش را کشتم.اما مریم اتهام معاونت در قتل را نپذیرفت. در پایان جلسه قضات با توجه به اعلام رضایت دو پسر قربانی متهمان  را به زندان محکوم کردند. دو متهم تسلیم به رای شده و درخواست تخفیف در مجازات را مطرح کردند. به این ترتیب  قضات دادگاه درخواست آن ها را پذیرفتند و اصغر با تخفیف در مجازات به سه سال زندان و مریم به یک سال زندان محکوم شد.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی