شکنجه دختر اوتیسمی توسط پدر خشن اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز
مرد سیرجانی که دختر اوتیسمی خود را تحت شکنجه جسمی قرار داده بود ، حکم جلبش صادر شد. 

 مهتاب حسینی رئیس اداره بهزیستی سیرجان گفت:دخترنوجوان سیرجانی که تحت سرپرستی مادرش زندگی می کرد بعد ازمرگ مادر دراثر تصادف، به پدر ونامادری اش سپرده شد.

 

اوافزود: این دختر چهارده ساله مبتلا به اوتیسیم بوده وبعد از گذشت مدتی توسط پدرخود  تحت آزارجسمی و سوختگی بدنی قرار می گیرد.

 

رئیس اداره بهزیستی سیرجان تصریح کرد: بر اساس شواهد و گزارش‌های اورژانس اجتماعی، پدرکودک سیرجانی با انگیزه‌های مالی این کودک را آزار داده است و این دختر بعد از فوت مادر تنها وارث قانونی  مادر بوده  و ظاهرا همین مسأله دلیل کودک‌آزاری بوده است.

 

او افزود: دختر ١٤ ساله‌ای که مورد کودک‌آزاری شدید قرار گرفته است، مبتلا به اوتیسم است واز این جهت قدرت دفاع یا گزارش آزار را نداشته است.

 

حسینی گفت:بیتا از ناحیه دست، آرنج و پا دچار سوختگی شدید است، همچنین در ناحیه دست و پا شکستگی دارد.

 

رئیس اداره بهزیستی سیرجان اظهار نظر درباره سایر جزئیات پرونده را در حیطه وظایف دستگاه قضائی دانست و گفت: شواهد نشان می‌دهد پدر بیتا مدت‌ها اجازه نمی‌داده است دخترش با خانواده مادری‌اش ملاقات کند و پس از برملا شدن این کودک‌آزاری، دادستانی سیرجان تحقیقات درباره پرونده را آغاز کرده است.

 

قاضی محسن نیک‌ورز، دادستان سیرجان نیز درباره آخرین وضع پرونده بیتا گفت: بر اساس شواهد و گزارش‌های اورژانس اجتماعی، احتمالا پدر این دختر با انگیزه‌های مالی این کودک را آزار داده است و آدرس دقیقی از پدر او نداریم، اما دستور جلب او صادر شده است تا بازجویی شود.

 

دادستان سیرجان، افزود: علاوه بر کودک‌آزاری، صدمه بدنی عمدی که جزو جنایات علیه تمامیت جسمانی اشخاص است از عناوین اتهامی پدر  بیتا است.

 

هر چند تعیین میزان مجازات بستگی به نظر دادگاه دارد، اما به طور کلی مجازات کودک‌آزاری حداکثر ٦ ماه حبس دارد که دستگیری پدر بیتا ابعاد مبهم این پرونده کودک‌آزاری را روشن می‌کند.

 

 

باشگاه خبرنگاران

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی