آمریکا: تهدیدهای پوتین برای استفاده از سلاح هسته ای را جدی می گیریمهماهنگ‌ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی کاخ سفید،اخبار بین الملل،خبرهای بین الملل
هماهنگ‌ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی کاخ سفید اعلام کرد؛ ایالات متحده تهدیدهای ولادیمیرپوتین رئیس جمهوری روسیه برای استفاده از سلاح هسته ای را جدی می گیرد.

به گزارش ایرنا، جان کربی هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی کاخ سفید روز دوشنبه به وقت محلی به سی ان ان اعلام کرد که ایالات متحده وضعیت نیروگاه اتمی زاپوریژیا را از نزدیک زیر نظر دارد.

 

این مقام کاخ سفید در عین حال گفت آمریکا اگرچه هنوز تحولی که موضع استراتژیک وی را تغییر بدهد رصد نکرده است، اما تهدیدهای استفاده از سلاح هسته ای را جدی می گیرد.

این در حالی است که نگرانی های زیادی از احتمال استفاده روسیه از سلاح هسته ای در روزهای اخیر با توجه به سخنان پوتین دو چندان شده است.

 

تارنمای هیل با واکاوی اظهارنظرهای این هفته آمریکایی‌ها در مورد تهدید مسکو، نوشت که مقام‌های واشنگتن از تهدید اخیر ولادیمیر پوتین رییس جمهوری روسیه برای استفاده از جنگ افزار هسته‌ای دستپاچه شده‌اند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022