آخرین اخبار بین الملل


,اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل

مجازات نزدن واکسن کرونا در پاکستان: قطع تلفن و حقوق ماهانه

یک مقام وزارت بهداشت پاکستان گفته دولت افرادی را که برای زدن دوز دوم واکسن مراجعه نکرده اند شناسایی و دسته بندی می کند و محرومیت هایی برای…

ترامپ: در مسیر پیروزی قرار دارماخبار,اخبار بین الملل,ترامپ
رئیس‌جمهوری آمریکا امروز (سه‌شنبه) با استناد به نتایج یک نظرسنجی در توییتر نوشت: نظرسنجی‌های واقعی اکنون نشان می‌دهند که من در حال پیروزی هستم!

به گزارش ایسنا، این پیام توییتری دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا در واکنش به فیلمی از تجمع هواداران اوست که تاد استارنس، ستون‌نویس آمریکایی منتشر کرده است. استارنس نوشته است: نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که ترامپ در حال باخت است! اما تجمع‌ حامیان ترامپ بزرگترین گردهمایی را نشان می‌دهد که تاکنون بوده... آیا شما به نظرسنجی‌ها اعتماد دارید؟

 

ترامپ هم با بازانتشار این پست پاسخ داده است: نظرسنجی‌های واقعی اکنون نشان می‌دهند که من در حال پیروزی هستم! بزرگترین و هیجان‌انگیزترین گردهمایی‌هایی که تاکنون بوده است. طبق نظرسنجی راسموسن، ۵۳ درصد در سطح ملی.

 

چند روز مانده به انتخابات آمریکا، نظرسنجی روزانه موسسه "راسموسن" میزان محبوبیت ترامپ را ۵۲ درصد نشان می‌دهد.

 

بر اساس نتایج این مرکز نظرسنجی که آرایش همیشه در حمایت از رییس جمهوری آمریکا بوده، میزان رضایت از رئیس‌جمهوری آمریکا تنها برای یک روز در ماه گذشته در تاریخ ۱۸ سپتامبر به ۵۳ درصد رسیده بود؛ آماری که آخرین مورد تطبیق‌پذیر با آن برای آوریل ۲۰۱۹ است.

 

گزارش‌های راسموسن عموما آمار محبوبیت بالاتری برای ترامپ به نسبت دیگر نظرسنجی‌های مهم که نظرسنجی‌های خودشان را بر پایه روزانه انجام نمی‌دهند، دارد. نظرسنجی راسموسن از ۱۵۰۰ رای‌دهنده احتمالی و به صورت آنلاین انجام شد.  

 

ترامپ امروز همچنین در پیام توییتری دیگری مدعی شد: دقیقا بعد از دومین مناظره، ترندی در گوگل به وجود آمد مبنی بر اینکه "آیا من می‌توانم رای خودم را تغییر دهم؟" این بیانگر تغییر به سمت من است. پاسخ در اکثر ایالت‌ها "آری" است. بروید و این کار را انجام دهید. مهمترین انتخابات زندگی شماست! فقط هفت روز مانده است!

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی