ترامپ: به زودی مردم آمریکا را بسیار خوشحال می‌کنمترامپ،اخبار بین الملل،خبرهای بین الملل
رئیس‌جمهور سابق آمریکا در تازه‌ترین مصاحبه خود با شبکه «فاکس‌نیوز» تلویحاً از قصد خود برای شرکت در رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری 2024 آمریکا خبر داد و گفت به زودی مردم آمریکا خیلی خوشحال خواهند شد.

به گزارش فارس، «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور سابق آمریکا در جدیدترین مصاحبه خود با شبکه «فاکس‌نیوز» به طور ضمنی از قصد خود برای مشارکت در رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا خبر داد.

 

ترامپ در مصاحبه خود بدون آن‌ که جزئیاتی ارائه دهد، به مخاطبان شبکه فاکس‌نیوز گفت که درباره آن چه که قصد دارد درباره مبارزات انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ به زودی اعلام کند، «بسیار خوشحال خواهند شد».

 

اظهارات ترامپ درباره تلاش برای شرکت در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا در حالی مطرح شده است که ترامپ اخیراً «جو بایدن» رئیس‌جمهور آمریکا را به دلیل مجموعه‌ای از ناکامی‌ها در اداره کشور آمریکا مورد انتقاد شدید قرار داده و تأکید کرده است که آمریکا شایسته رهبری بهتر از بایدن است.

 

ترامپ در پاسخ به سؤال مجری فاکس‌نیوز درباره تصمیم برای شرکت در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا، گفت: «من کشورمان را دوست دارم. فکر می‌کنم خیلی خوشحال خواهید شد!»

 

دونالد ترامپ در ادامه ضمن انتقاد شدید از جو بایدن افزود که «دو سه سال پیش»، احتمالاً مردم آمریکا از چشم‌انداز پیروزی ترامپ در دور دوم انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا خوشحال نبودند اما با توجه به تغییراتی که در حال حاضر در ایالات متحده در حال رخ دادن است، نظرات آن‌ها در حال حاضر درباره این موضوع تغییر کرده است.

 

رئیس‌جمهور سابق آمریکا سپس در ادامه با اشاره به این موارد ادامه داد که در آینده‌ای نه چندان دور درباره طرح‌ و برنامه خود برای شرکت در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ تصمیم گیری می‌کند و بار دیگر ابراز عشق خود به ایالات متحده را ابراز کرد و ادامه داد: «فکر می‌کنم افراد زیادی خوشحال خواهند شد!»

 

ترامپ همچنین مدعی شد که نتایج نظرسنجی‌های اخیر حزب جمهوری‌خواه را که در آن از محبوبیت ۹۸ درصدی بهره‌مند بود، «بسیار می‌پسندد و دوست دارد».

 

رئیس‌جمهور پیشین آمریکا در این خصوص گفت: «ریگان ۸۷ درصد (محبوبیت) داشت، ما محبوبیت ۹۸ درصدی داریم».

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------