آخرین اخبار بین الملل

ایلان ماسک،اخبار بین الملل،خبرهای بین الملل

پس از حمله به ترامپ، ایلان ماسک به فکر ساخت زره فلزی پرنده افتاده است

«دونالد ترامپ»، نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا به‌تازگی هدف حمله تیراندازی قرار گرفت که رهبران دنیای فناوری به آن واکنش نشان…

ترامپ: آمریکا با بایدن به جنگ جهانی سوم کشیده می‌شودترامپ،اخبار بین الملل،خبرهای بین الملل
رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده تأکید کرد که سیاست‌های جو بایدن، به زودی واشنگتن را به جنگ جهانی سوم خواهند کشاند.

به گزارش فارس، «مرز ما لبریز شده است. تورم بیداد می‌کند. جرم از کنترل خارج شده است. اروپا در هرج و مرج است. خاورمیانه درحال انفجار است....این رئیس‌جمهور هولناک وحشتناک ما را به سمت جنگ جهانی سوم سوق می‌دهد» این‌ها بخشی از سخنرانی انتخاباتی دونالد ترامپ در خصوص رئیس‌جمهور آمریکا جو بایدن است.

 

طبق گزارش شبکه روسی راشاتودی، رئیس جمهور سابق آمریکا شب گذشته (شنبه شب) در یک گردهمایی انتخاباتی در فیلادلفیا به موضوع مهاجرت، جرم و جنایت و اقتصاد پرداخت.

 

وی بار دیگر به طرفدارانش وعده داد که اگر در انتخابات آتی ریاست‌جمهوری نوامبر 2024 پیروز شود، قبل از مراسم تحلیف که همان 25ژانویه 2025 (6 بهمن ماه) بحران جنگ اوکراین را رفع می‌کند.

 

در بحبوحه مبارزات انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا، ترامپ بارها، رقیب دموکرات خود یعنی بایدن را عامل بحران‌های سیاسی و اقتصادی و اجتماعی داخلی و خارجی ایالات متحده معرفی کرده است و بر این باور است که سیاست‌های بایدن در امور مهاجرت بوده که مسیر را برای ورود تروریست‌ها به خاک آمریکا فراهم کرده است.

 

ترامپ به هوادارانش در فیلادلفیا وعده مبارزه با ورود مهاجران به خاک آمریکا را داد و گفت: «همان روز اول، مرز را خواهم بست» و گفت که فرمان اجرایی اخیر بایدن برای جلوگیری از اخراج 500 هزار مهاجر غیرقانونی که با شهروندان آمریکایی ازدواج کرده‌اند را «پاره خواهد کرد».

 

ترامپ همچنین مدعی شد که تحت ریاست‌جمهوری بایدن، «ایران، جسور شده است و چین در حال پیشرفت است».

 

ترامپ و بایدن از هر تریبونی برای تخریب وجهه یکدیگر استفاده می‌کنند و این در حالی است که اکثر نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که مردم آمریکا تمایلی به انتخاب هیچ‌یک از این دو نفر ندارند و از عملکرد هر دو آن‌ها ناراضی هستند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------