دادستانی نیویورک فرزندان ترامپ را احضار کرد ترامپ ,اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل
دادستانی نیویورک فرزندان رئیس‌جمهوری سابق آمریکا را برای شهادت دادن در چارچوب تحقیقات در مورد کسب و کار وی احضار کرده است. 

به گزارش ایلنا به نقل از اسپوتنیک، دادستانی نیویورک فرزندان «دونالد ترامپ»

رئیس‌جمهوری سابق آمریکا را برای شهادت دادن در چارچوب تحقیقات در مورد کسب و کار وی احضار کرده است.

 

روزنامه :نیویورک تایمز» گزارش داد که دفتر دادستان کل نیویورک که پیش از این ترامپ را برای شهادت به عنوان بخشی از تحقیقات مدنی در مورد فعالیت‌های تجاری ی احضار کرده بود، اکنون به دنبال فرصتی برای بازجویی از دو فرزند بزرگسال او است.

 

احضاریه برای «دونالد ترامپ جونیور» و «ایوانکا ترامپ» در حالی صادر شده است که رئیس‌جمهوری سابق امریکا تلاش می‌کند قانونی بودن تحقیقات مربوطه را به چالش بکشد. روزنامه نیویورک تایمز با استناد به یک منبع مطلع نوشت که احضاریه رئیس‌جمهوری سابق و دو فرزندش اول دسامبر به آدرس‌های مربوطه رسانده شده است.

 

این روزنامه پیش از این در ماه دسامبر خاطرنشان کرده بود که ترامپ از «لیتیتیا جیمز» دادستان کل نیویورک به دلیل این تحقیقات به دادگاه شکایت و ادعا کرده که تحقیقات مربوطه حقوق وی را نقض کرده است.

 

پیشتر گزارش شده بود که دادستان کل نیویورک انتظار دارد شهادت ترامپ را در تحقیقات مدنی در مورد کلاهبرداری احتمالی شرکتش بشنود.

 

دادستان از رئیس‌جمهوری سابق آمریکا درخواست کرد که هفتم ژانویه در چارچوب تحقیقات مدنی در مورد فعالیت‌های ارزیابی اموال شرکت وی برای سازمان‌های مختلف شهادت دهد.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------