X

رد پای کرونای انگلیسی در کاشان/ یک فرد مشکوک شناسایی شداخبار,اخبار پزشکی,کرونا انگلیسی در کاشان
معاون دانشگاه علوم پزشکی کاشان ضمن اشاره به شناسایی یک فرد مشکوک یه کرونای انگلیسی در کاشان گفت: شهروندان پروتکل‌های بهداشتی را بیش از پیش رعایت کنند.

محمد حاجی جعفری در گفت‌و‌گو با تسنیم، ضمن اشاره به شناسایی یک فرد مشکوک به کرونایی انگلیسی در کاشان اظهار داشت: آزمایشات لازم اخذ و جهت انجام آزمایشات لازم نمونه این فرد به آزمایشگاه انستیتو پاستور ارسال شده است و ظرف مدت حداکثر 72 ساعت مشخص می‌شود.

 

وی با بیان اینکه متاسفانه میزان بیماری‌های بستری در کاشان و بیماران سرپایی به میزان قابل توجهی افزایش داشته است، افزود: بر اساس سخنان وزیر بهداشت کرونای انگلیسی در کشور پخش شده و بیم ابتلای شهروندان در اقصی نقاط کشور وجود دارد و منطقه کاشان نیز از این امر مستثنی نیست و بر همین اساس رعایت پروتکل‌های بهداشتی بیش از پیش اهمیت دارد.

 

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کاشان ضمن تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی ابراز داشت: متاسفانه رد پای کرونای انگلیسی در منطقه کاشان پیدا شده است و این موضوع زنگ خطر را به صدا درآورده است و عادی‌انگاری می‌تواند موج‌های دیگری را در کاشان رقم بزند.

 

وی با بیان اینکه تداوم این شرایط ممکن است زمستان سختی را در پیش رو داشته باشد، گفت: شرایط کاشان از وضعیت آبی به زرد کرونایی تغییر وضعیت داده است و عادی‌انگاری می‌تواند شرایط را رو به وخامت بگراید و این موضوع زنگ خطری است که در کاشان به صدا درآمده است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی