آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,مولوی عبدالحمید

مولوی عبدالحمید مردم را به آرامش فراخواند

با توجه به حادثه روز دوشنبه در منطقه‌ی مرزی سراوان،مولوی عبدالحمید امام‌جمعه‌ی اهل سنت زاهدان با صدور پیامی از مردم بالأخص جوانان درخواست…

حذف عکس بنیانگذار جمهوری‌اسلامی در نشست فرمانده سپاهاخبار,اخبار سیاسی,حذف عکس بنیانگذار جمهوری‌اسلامی در نشست فرمانده سپاه
صبح امروز جلسه ای با حضور وزیر بهداشت و فرمانده سپاه در محل سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد و آنچه در تصاویر اصلی این جلسه در پشت سر آنها خودنمایی می کرد، جای خالی تصویر امام خمینی بود!

به گزارش جماران، همایش بررسی آخرین وضعیت طرح مدیریت و کنترل اپیدمی کووید۱۹ به شیوه محله و خانواده محور (طرح سپهبد شهید سلیمانی) صبح امروز با حضور وزیر بهداشت، و فرمانده کل سپاه و فرمانده بسیج در محل سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.

 

اما آنچه در تصاویر اصلی این جلسه در پشت سر فرمانده سپاه و وزیر بهداشت خودنمایی می کرد، جای خالی تصویر امام در پشت سر آنان بود. 

 

ظاهرا عمل نکردن به دستورات و وصیت های امام در حوزه مسئولیت ها آنقدر ایشان را جَری کرده که حتی ظاهر را هم رعایت نمی کنند و اینچنین بی پروا و بی تفاوت، از کنار آن عبور می کنند!

 

البته خوب است میزبان جلسه یعنی فرمانده سازمان بسیج که حیات و هویت آن از وجود مبارک امام است هم در این زمینه پاسخگو باشد.

 

بدون شک، حذف عکس امام در بنر مراسم، جای هیچ بهانه ای را باقی نمی گذارد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------