آخرین اخبار سیاسی


رشیدی کوچی ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

رشیدی کوچی، نماینده مرودشت: طرح فروش آثار تاریخی از دستور کار مجلس خارج شد

اینکه بگوییم هر کسی می تواند با یک دوره آموزشی بیل و کلنگ دستش بگیرد و با مجوز نسبت به پیدا کردن آثار تاریخی و باستانی کشور اقدام کند کاری…

معاون وزارت ورزش و جوانان در مورد جلسه با بلاگرهای اینستاگرامی: در راستای حل مسائل اجتماعی بحرانی کشور استجلسه با بلاگرها در وزارت ورزش،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی

سینا کلهر معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان در مورد جلسه با بلاگرهای اینستاگرامی در توئیتی نوشت: در راستای حل مسائل اجتماعی بحرانی کشور است.

 

کلهر در این باره نوشت: ‏اولویت اصلی کشور حل مسایل اجتماعی بحرانی کشور است. چه با دعوت از ایرانیان خارج از کشور باشد، چه سفرهای استانی. مشارکت و گفت وگو با اقشار مختلف( از کارشناسان تا بلاگرها) در موضوعات ملی(ازدواج) تکمیل کننده همین زنجیره است.

 

گفتنی است چندی پیش ویدئویی از حضور تعدادی بلاگر زن جوان فعال در عرصه‌های مختلف در ساختمان شماره ۲ وزارت ورزش و جوانان منتشر شد که حواشی و انتقاداتی به همراه داشت، به طوری که برخی کاربران فضای مجازی از آن به عنوان «دور همی زنانه» یاد کردند؛ پس از این واکنش‌ها، وزارت ورزش و جوانان با انتشار بیانیه‌ای، جلسه مذکور را «جلسه مجمع ملی خیرین ازدواج» عنوان می‌کند که تنها به منظور «ترویج امر ازدواج در فضای مجازی» تشکیل شده است.

 

انتخاب

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------