آخرین اخبار سیاسی

اخبار،اخبار جدید،اخبار روز

۸ تیر، روز برگزاری انتخابات / دهم تا چهاردهم خرداد، زمان ثبت نام کاندیداها

جلسه سران قوا برگزار و هشتم تیرماه به عنوان روز برگزاری انتخابات ریاست جمهوری دوره چهاردهم تعیین شد. به گزارش «انتخاب»؛ در این جلسه که بعد…

جمع آوری عوامل حجاب‌بان از ایستگاه‌های مترو تهرانجمع آوری عوامل حجاب‌بان از ایستگاه‌های مترو تهران،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی
عوامل مرتبط با شهرداری تهران که در ایستگاه‌های مترو به تذکر حجاب مشغول بودند، از دو روز قبل فعالیت خود را متوقف کرده‌اند.

به گزارش دیده بان ایران، از روز دوشنبه تقریبا در هیچ‌یک از ایستگاه‌ها و خطوط مترو نیروهای انتظاماتی که در افکار عمومی به عنوان حجاب‌بان شناخته می‌شوند، حضور ندارند.

 

ماموریت این نیروها، جلوگیری از ورود آقایان به واگن‌های اختصاصی زنان اعلام شده بود ولی آنها همزمان در موضوع تذکر درباره حجاب و پوشش نیز حضور فعالی داشتند.

 

هنوز مشخص نیست غیب شدن یکباره این عوامل از سطح مترو با حادثه رخ‌داده برای آرمیتا گراوند ارتباط دارد یا آنکه سیاست کلی شهرداری تهران در این باره تغییر کرده است.

 

زاکانی از دو ماه قبل که اعلام شد ۴۰۰ نیروی موسوم به حجاب‌بان را استخدام و در مترو مستقر کرده، مورد انتقاد گسترده رسانه‌ها و کارشناسان قرار گرفته بود که چرا رسیدگی به وظایف اصلی شهرداری همچون جمع‌آوری زباله و کنترل ترافیک را رها کرده و در موضوع کنترل حجاب دخالت می‌کند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------