آخرین اخبار سیاسی

زیدآبادی،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی

واکنش زیدآبادی به خبر ادامه یافتن «گشت حجاب»؛ این شد همکاری با دولت جدید؟

زیدآبادی به خبر ادامه یافتن «گشت حجاب» واکنش نشان داد. به گزارش عصرایران، احمد زیدآبادی در واکنش به اعلام جانشین فرمانده نیروی انتظامی…

مشاجره خضریان و محسن هاشمی در برنامه مناظره/ هاشمی: خودشان می‌دانند چه غلطی کردند حالا خودشان طلبکار شدندخضریان و هاشمی،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی
مناظره‌ی تلویزیونی میان محسن هاشمی رفسنجانی و علی خضریان برگزار شد. در این مناظره خضریان مشاور جلیلی به تندی از پزشکیان انتقاد کرد، محسن هاشمی نیز با اشاره به تعداد آرای خضریان در مجلس گفت: «افراطی‌ها دلشان می‌خواهند مردم در انتخابات شرکت نکنند و با ۶ درصد آرای مردم به مجلس راه پیدا کنند.» دقایقی از این مناظره به تنش کسیده شد.

به گزارش دیده‌بان ایران، مناظره‌ای میان محسن هاشمی رفسنجانی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، و علی خضریان، نماینده و فعال سیاسی اصولگرا، برگزار شد.

 

در ادامه گزیده سخنان آن‌ها در این برنامه را می‌خوانید:

 

هر نظامی نیاز به مشروعیت و کارآمدی دارد

محسن رفسنجانی گفت: هر نظامی نیاز به مشروعیت و کارآمدی دارد. مشروعیت با اجرای دقیق قانون اساسی پیش می‌آید.

 

حمله تند علی خضریان به تیم ستاد پزشکیان

علی خضریان گفت: در شرایطی که حرف از کارآمدی می‌زنیم؛ باید سوابق و سیاست‌ها و اطرافیان کاندیدا را رصد کنیم. آقای پزشکیان ادامه دهنده دولت روحانی هستند. پزشکیان برنامه‌ای برای اداره کشور ندارند. در سیاست خارجی با حضور اقای ظریف؛ یک نسخه ناقصی از آقای روحانی را ایشان می‌خواهند پیاده کنند. مردم بدانند اگر رای می‌دهند تازه اول دعوای متخصصین است.

 

واکنش محسن رفسنجانی نسبت به اظهارات خضریان

رفسنجانی گفت: با توجه به اینکه ایشان کتش را درآورده و درمورد موضوع مشخص صحبت نکرد بنا ندارم پاسخ ایشان را بدهم هرچند گفته‌های ایشان صحت ندارد. رفسنجانی خطاب به خضریان افزود: من نمی‌دانم ایشان از کدام یک از کاندیدا دفاع می‌کند.

 

خضریان گفت: با یک پروژه دروغ طرف هستیم؛ آقای جهرمی در برنامه شیراز به اقای پزشکیان یاد می‌داد چه بگوید. جهرمی ادعا می‌کرد لباس فضانوردی ایرانی را در کشور تولید کرده است و این پروژه بزرگ دروغ بود.

 

خضریان خطاب به محسن هاشمی گفت: آیا پزشکیان قرار است سفارش پدر شما را اجرا کند؟ محسن هاشمی در پاسخ به خضریان اظهار کرد: مواظب صحبتت باش، پدر من اون دنیاست ممکنه بلایی سرت بیاید.

 

تذکر محسن رفسنجانی به مجری برنامه مناظره

رفسنجانی گفت: خانم مجری شما نباید در تایید صحبت آقای خضریان سرتان را تکان دهید.

 

رفسنجانی گفت: افراطی‌ها دلشان می‌خواهند مردم در انتخابات شرکت نکنند و با ۶ درصد آرای مردم به مجلس راه پیدا کنند. همین افراد با پرگویی و تهمت حرف می‌زنند. البته آقای جلیلی اینطور نیست.

 

مشاجره خضریان و رفسنجانی در برنامه مناظره

خضریان گفت: برادر شما (مهدی رفسنجانی) زمانی که در اصل کمیسیون ۹۰ بودم، در بازدید از زندان اوین دیدم بدون محدودیت بیرون از زندان بود.

 

مشاور جلیلی از سوال محسن هاشمی طفره رفت محسن هاشمی پرسید: بگو چند درصد آرای مردم را در انتخابات مجلس کسب کردی؟

 

هاشمی خطاب به مشاور جلیلی گفت: شما قبول داری که نماینده مجلس هستی؟ شما فقط ۶ درصد رای آوردی؟ تا این آقا توهین کند، نمی گذارم حرف بزند.

 

محسن هاشمی خطاب به خضریان گفت: مواظب صحبتت باش، پدر من اون دنیاست ممکنه بلایی سرت بیاد.

 

هاشمی خطاب به مشاور جلیلی گفت: شما قبول داری که نماینده مجلس هستی؟ شما فقط ۶ درصد رای آوردی؟ تا این آقا توهین کند، نمی گذارم حرف بزند‌.

 

محسن هاشمی ادامه داد: خودشان می دانند چه غلطی کردند حالا خودشان طلبکار شدند! خضریان افراطی است و در شان خودم نمی‌دانم مثل خودش با او صحبت کنم.

 


کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------