آخرین اخبار سیاسی

ظریف،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی

ظریف اعضای «شورای راهبری انتخاب اعضا کابینه» را معرفی کرد

محمدجواد ظریف رئیس شورای راهبری انتخاب اعضا کابینه دولت چهاردهم فهرست اسامی اعضای شورای راهبری انتخاب اعضا کابینه دولت چهاردهم را اعلام…

اتهام زنی هماهنگ ۴ کاندیدا به ظریف، روحانی، زنگنه و خاتمیمناظره انتخابات 1403،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی
ترکیب مدیران صدا و سیما، این پاسخ را قابل پیش‌بینی کرده است؛ پیمان جبلی، رئیس سازمان صدا و سیما معاون رسانه‌ای جلیلی در زمان دبیری شورای عالی امنیت ملی؛ محمدعلی صائب معاون سیاسی صدا و سیما، از اعضای ارشد دفتر جلیلی در زمان شورای عالی امنیت ملی؛ وحید جلیلی قائم‌مقام صدا و سیما، برادر سعید جلیلی و محمدصالح فتاح، دبیر ستاد انتخابات صدا و سیما، از افراد نزدیک و حامیان تند و تیز قالیباف.

به گزارش خبرآنلاین، چهار نامزد انتخابات ریاست جمهوری موسوم به نامزدهای «جبهه انقلاب» در مناظره امشب در خصوص سیاست خارجی، در حملاتی هماهنگ پزشکیان را به واسطه حمایت‌های ظریف و روحانی، مورد حمله قرار دادند.

 

«امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی»، «علیرضا زاکانی»، «محمدباقر قالیباف» و «سعید جلیلی» از ابتدای مناظره چهارم، سخنانشان را با حمله به دولت‌های حسن روحانی و وزیر خارجه‌اش محمدجواد ظریف آغاز کردند و ادامه دادند.

 

به نظر می‌رسد این چهار نامزد که احتمالا تعدادی از آنها پوششی برای یکی یا دو تن از آنها باشند، به جای پاسخ به سوالاتی پیرامون برنامه‌هایشان در حوزه سیاست خارجی، اقدام به حملات هماهنگ به دولت‌های یازدهم و دوازدهم و کارگزاران آن کردند.

 

آنها در زمان‌هایی که برای پاسخ داشتند، در واقع با دولت‌های حسن روحانی و محمد خاتمی مناظره کردند؛ این ۴ نامزد در سخنان خود اقدام به اتهام‌زنی‌های تندی به روحانی، زنگنه، ظریف، آخوندی و عملکرد دولت‌های هفتم، هشتم، یازدهم و دوازدهم کردند.

 

تا کنون دفتر حسن روحانی در ۳ نامه به صدا و سیما، خواستار اعطای وقت برای پاسخگویی به اتهاماتی شده که این ۴ نامزد جبهه انقلاب به رئیس‌جمهوری سابق و کابینه‌اش شده است؛ اما صدا و سیما مدعی شده که برای وقت دادن به روحانی، هنوز به این موضوع که اتهامی به روحانی و دولتش وارد شده، نرسیده است.

 

البته ترکیب مدیران صدا و سیما، این پاسخ را قابل پیش‌بینی کرده است؛ پیمان جبلی، رئیس سازمان صدا و سیما معاون رسانه‌ای جلیلی در زمان دبیری شورای عالی امنیت ملی؛ محمدعلی صائب معاون سیاسی صدا و سیما، از اعضای ارشد دفتر جلیلی در زمان شورای عالی امنیت ملی؛ وحید جلیلی قائم‌مقام صدا و سیما، برادر سعید جلیلی و محمدصالح فتاح، دبیر ستاد انتخابات صدا و سیما، از افراد نزدیک و حامیان تند و تیز قالیباف. به نظر می رسد از همین بابت است که نامزدهای جبهه انقلاب با خیال راحت مشغول اتهام زنی به افراد مختلف در مناظره ها هستند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------