آخرین اخبار سیاسی

آذری جهرمی،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی

طعنه سنگین آذری جهرمی به پیرمردهای پرحاشیه سیاست: به دنبال سهم گرفتن هستند

آذری جهرمی در یادداشتی با کنایه به سهم خواهی از دولت چهاردهم نوشت: میانه نبرد پیرمردهای پرحاشیه سیاست برای اخذ سهم از دولت، امیدوارم توجه…

تخلف انتخاباتی مدیرعامل هپکو؟ / همراهی جلیلی برای ثبت نام، میزبانی جلیلی در اراک تخلف انتخاباتی مدیرعامل هپکو ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی
شرکت هپکو از زیرمجموعه های سازمان تامین اجتماعی است و به نوعی دولتی محسوب می شود. 

 سعید جلیلی در جریان سفر به اراک، به مجموعه صنعتی هپکو رفت. او در این بازدید، با کارگران هپکو دیدار کرد. اما نکته قابل تامل این است که حسین قربانی فرج آباد مدیرعامل مجموعه هپکو که از حامیان جلیلی است، شانه به شانه او در مجموعه هپکو همراه بود.

 

به گواه وبسایت جلیلی، مدیرعامل هپکو روز ۱۰ خرداد ماه جاری، در مراسم بدرقه جلیلی برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری حضور داشته است.

 

مرداد ۱۴۰۲، وبسایت رجانیوز نزدیک به جبهه پایداری در گزارشی با حمله به قربانی مدیرعامل جدید هپکو نوشت: «۱۶ اردیبهشت‌ماه سال جاری با حکم میرهاشم موسوی، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، حسین قربانی فرج‌آباد به‌عنوان مدیرعامل جدید شرکت هپکو منصوب و جایگزین علی‌محمد رفیعی شد که از ۲۹ مرداد سال ۹۹ در این سمت مشغول فعالیت بود. حسین قربانی پیشتر مدیر حراست تاپیکو یکی از زیرمجموعه‌های تأمین اجتماعی بوده است و تخصصی در زمینه شرکت‌های تولیدی-صنعتی ندارد.»

 

شرکت هپکو از زیرمجموعه های سازمان تامین اجتماعی است و به نوعی دولتی محسوب می شود. این در حالی است که طبق ماده ۶۸ قانون انتخابات ریاست جمهوری، «انجام هرگونه فعالیت تبلیغاتی از تاریخ اعلام رسمی اسامی نامزدها له یا علیه نامزدهای ریاست‌جمهوری از میز خطابۀ نمازجمعه و یا هر وسیلۀ دیگری که جنبۀ رسمی و دولتی دارد و فعالیت کارمندان در ساعات اداری و همچنین استفاده از وسایل و سایر امکانات وزارتخانه‌ها و ادارات و شرکت‌های دولتی و مؤسسات وابسته به دولت و نهادها و مؤسساتی که از بودجۀ عمومی (به هر مقدار) استفاده می‌کنند و همچنین دراختیارگذاشتن وسایل و امکانات مزبور ممنوع بوده و مرتکب، مجرم شناخته می‌شود.»

 

در تبصره یک این ماده نیز آمده «مؤسسات و نهادهایی که دارایی آنان از اموال عمومی است، همانند بنیاد مستضعفان، مشمول مادۀ فوق می‌باشند.»

 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------