آخرین اخبار سیاسی


اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,علی مطهری

علی مطهری به صداوسیما: هنوز منتظرم به قانون تن دهید

علی مطهری با انتقاد از رویکرد صدا و سیما درباره وقتی که قرار بود در اختیار او بگذارد تا از خود در ماجرای خودسوزی یک دختر جوان دفاع کند،…


سامانی: موظف به صیانت از آرای مردم هستیم اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,سامانی
معاون هماهنگی وزارت کشور گفت: عوامل اجرایی و مجریان انتخابات از هر گونه رفتار و اقدام شائبه انگیز خودداری کنند. ما به عنوان مجریان انتخابات موظف به صیانت از آرای مردم هستیم.

به گزارش ایسنا، سید سلمان سامانی در دیدار معاون سیاسی استاندار زنجان و فرمانداران این استان با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه سال جاری اظهارداشت: ما به عنوان مجریان انتخابات موظف به صیانت از آرای مردم هستیم.

 

وی با بیان اینکه عوامل اجرایی و مجریان انتخابات باید در این ایام از هر گونه رفتار و اقدام شائبه انگیز خودداری کنند، افزود: هر چه که در توان داریم باید برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای به کار بگیریم و فرمانداران به عنوان مدیران عالی دولت در شهرستان‌ها نقش کلیدی در این عرصه دارند.

 

سامانی تصریح کرد: برگزاری انتخابات با شکوه در امنیت کامل توام با حضور حداکثری مردم موجب ناامیدی دشمن و خنثی شدن نقشه های آنها خواهد شد. اصل رعایت بی طرفی و اجرای قانون سرلوحه مجریان انتخابات باشد.

 

معاون هماهنگی وزارت کشور در بخش دیگری از سخنان خود تشریح دستاوردهای دولت را یکی از وظایف مهم فرمانداران عنوان کرد و افزود: زمان مهمترین داشته ماست و اگر زمان را به نحو شایسته مدیریت نکنیم، زمان مدیر ما خواهد شد و ابزار مدیریت زمان تصمیم گیری مبتنی بر قانون و به موقع در مسائل است.

 

سامانی با بیان اینکه حمایت از رونق تولید و بهبود وضعیت معیشتی مردم یکی از اصلی ترین وظیفه فرمانداران است، تصریح کرد: فرمانداران در شورای برنامه ریزی فعالیت واحدهای تولیدی را مستمراً رصد کرده و در کمترین زمان ممکن نسبت به رفع مشکلات آنها اقدام کنند. هیچ واحد تولیدی نباید به دلیل مشکلات نقدینگی تعطیل شود. دولت از همه توان و ظرفیت خود برای حل مشکلات واحدهای تولیدی استفاده خواهد کرد و فرمانداران باید در این زمینه نقش بسیار فعالی ایفا کنند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------