آخرین اخبار سیاسی


سخنگوی کمیسیون طرح صیانت،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی

سخنگوی کمیسیون طرح صیانت: همه موافق این طرح هستند/ ارائه نسخه جدید طرح صیانت توسط وزیر ارتباطات به رئیس مجلس

سخنگوی کمیسیون مشترک طرح صیانت از فضای مجازی عنوان کرد: «همه موافق هستند و مخالفی نداریم. مخالفان از بعضی از قوانینی که ممکن است دست و پا…

ضرغامی: حکومتی که ایدئولوژی را به زور به مردمش تحمیل کند، جایی جز عتیقه‌فروشی برایش باقی نمی‌ماند ضرغامی,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی
وزیر میراث فرهنگی و گردشگری در توییترش نوشت: "حکومتی که ۷۰ سال، ایدئولوژی را به زور به مردمش تحمیل کند، امروز جای دیگری جز عتیقه‌فروشی برایش نمی‌ماند. به ویژه وقتی رهبران آن، “ثروت‌اندوزی” پیشه کنند!" 

 به گزارش دیده بان ایران؛ عزت الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی و گردشگری با انتشار یک توییت در شبکه اجتماعی توییتر نوشت: "عکسی از “لنین” در کنار یک مغازه در تاجیکستان نظرم را جلب کرد. نزدیک که شدم فهمیدم “عتیقه‌فروشی” است! حکومتی که ۷۰ سال، ایدئولوژی را به زور به مردمش تحمیل کند، امروز جای دیگری جز عتیقه‌فروشی برایش نمی‌ماند. به ویژه وقتی رهبران آن، “ثروت‌اندوزی” پیشه کنند!"

 ضرغامی,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

 

گفتنی است این توییت واکنش ها بسیاری به دنبال داشت. به عنوان مثال یک از خبرنگاران در پاسخ به این توییت ضرغامی نوشت: "بنظرم یه بار دیگه بخونیدش که پس فردا نگی اکانتم هک شده بود!! هنوز وقت هست که پاکش کنید."

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------