نگهبانان مجازی جایگزین نیروهای امنیتی می‌شوند+عکسیک شرکت ژاپنی در راستای بهره‌وری از هوش مصنوعی تصمیم دارد، از نگهبانان مجازی به جای نیروهای امنیتی برای حفظ امنیت ساختمان‌ها استفاده کند. 

به گزارش فارس به نقل از «soranews24»،  یک شرکت ژاپنی در راستای بهره‌وری از هوش مصنوعی تصمیم دارد، از نگهبانان مجازی به جای نیروهای امنیتی برای حفظ امنیت ساختمان‌ها استفاده کند.

 

براساس اطلاعات منتشر شده، این نگهبانان مجازی شبیه به شخصیت‌های انیمیشن هستند.

 

این شرکت موسوم به «سکوم»(Secom) که در حال گسترش طرح خود است، اعلام کرده که  این نگهبانان مجازی به شکل هر دو جنسیت مرد و زن طراحی شده‌اند و برای آنها اسم انتخاب شده است.

 

 اخبار علمی ,خبرهای علمی,نگهبانان مجازی

 

 اخبار علمی ,خبرهای علمی,نگهبانان مجازی

سکوم نام نگهبانان مرد خود را «مامورو» و نام نگهبانان زن خود را «ای» گذاشته و امیدوار است که این نگهبانان مجازی نقص کارهای انسانی را برطرف کنند.

 

نگهبانان مبتنی بر هوش مصنوعی، روی آینه‌های بزرگی ظاهر می‌شوند که در مسیر ورودی هر ساختمان قرار دارند تا بتوانند خدمات مورد نظر را ارائه دهند.

 

براساس آنچه که سکوم اعلام کرده است: فناوری دوربین و حسگری که در این نگهبانان به کار رفته اجازه اسکن مراجعان را به آنها می‌دهد؛ پس از اسکن مخفی‌کاری هویتی در آنها آشکار می‌شود و اگر لازم باشد نگهبانان انسانی وارد کار می‌شوند.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------