آخرین اخبار جامعه


اخبار,اخبار اجتماعی,مسافران مبتلا به کرونا در مترو

توضیحات شهرداری درباره تصاویر مسافران مبتلا به کرونا/ کاهش یک میلیونی سفر با مترو

رئیس مرکز ارتباطات شهرداری تهران با اعلام کاهش یک میلیونی سفرهای مترویی شهروندان، در مورد انتشار برخی فیلم‌ و عکس‌ها درباره…


ساحل فروشی در قشم؟اخبار,اخبار اجتماعی,قشم

نماینده مردم هرمزگان در شورای عالی استان‌ها با اشاره به فروش سواحل در قشم ظرف سال‌های گذشته، گفت‌: باید نهادهای قانونی و قضائی به این موضوع ورود پیدا کنند.

به‌ گزارش ‌ایسنا، یعقوب دریانورد در حاشیه برگزاری چهاردهمین اجلاس عمومی شورای عالی استان‌ها در جمع خبرنگاران در تشریح مسائل مختلف استان هرمزگان، اظهار کرد: استان هرمزگان در بخش دریایی و سواحل آن ظرفیت‌های بالقوه‌ای دارد، همچنین در گذشته اسکله‌های مرزی در قشم وجود داشته که به دلیل برخی از قاچاق‌های صورت گرفته شده این اسکله‌ها امروز تعطیل شده‌اند.

 

وی در ادامه صحبت‌های خود به جذب توریسم و گردشگری اشاره کرد و افزود: استان هرمزگان در جذب توریسم و گردشگری از ظرفیت‌های بسیاری برخوردار است و سواحل دریایی و جنگل حرا و آب و هوایی این استان از دلایل اصلی در مسیر جذب توریسم و گردشگر است.

 

نماینده مردم هرمزگان در شورای عالی استان‌ها در بخش دیگری از صحبت‌های خود، ادامه‌ داد: امیدوارم که در آینده با توجه به برنامه‌ریزی های صورت گرفته شده اقدامات مؤثری در جهت جذب گردشگر در استان هرمزگان انجام شود. در سال‌های گذشته شاهد فروش سواحل در قشم بود ایم. موضوعی که باید نسبت به آن توجه ویژه‌ شود چرا که بخش عمده‌ای از قشم را همین مساله تحت الشعاع قرار داده است و آسیب‌های بسیاری را به همراه داشته است.

 

وی در پایان تاکید کرد: زمین فرودگاه در دولت آقای احمدی نژاد توسط مدیر کل میراث فرهنگی استان در آن مقطع فروخته شد که با پیگیری‌های صورت گرفته و ورود سازمان بازرسی به این موضوع در حال حاضر این پرونده در دستگاه قضائی در حال‌ پیگیری است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------