زمان اجرای طرح ترافیک خبرنگاری اعلام شداخبار,اخبار اجتماعی

دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه‌ خبرنگاری با اعلام زمان اجرای طرح ترافیک خبرنگاری در سال جاری، از ارسال ۳ پیامک به سه گروه از خبرنگاران از روز یکشنبه هفته آینده خبر داد.

فرهاد خوانساری در گفت‌وگو با تسنیم، درباره زمان اجرای طرح ترافیک خبرنگاری سال 98 اظهار کرد: با توجه برنامه‌ریزی صورت گرفته  از 18 خرداد ماه طرح ترافیک خبرنگاری سال 98 اجرا خواهد شد.

 

وی تصریح کرد: بدین ترتیب ورود خبرنگاران به طرح محدوده طرح ترافیک از هجدهم خرداد با مجوز طرح 98 خواهد بود و در واقع طرح ترافیک سال 97 فاقد اعتبار خواهد بود و افرادی که وارد این محدوده شوند، جریمه خواهند شد.

 

دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه‌ خبرنگاری ادامه داد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته از یکشنبه هفته آینده، 3 پیامک از سوی واحد صدور طرح ترافیک به خبرنگاران ارسال خواهد شد که در پیامک اول برای خبرنگارانی که متقاضی طرح ترافیک بودند و بر اساس ضوابط و مقررات، طرح ترافیک خبرنگاری مشمول آنها می‌شود و بر اساس پیامک ارسالی به آنها  اعلام می‌شود که اجازه ورود به طرح را دارند.

 

وی تصریح کرد: پیامک دومی نیز به دسته بعدی از خبرنگارانی که متقاضی طرح ترافیک بودند اما به هر دلیلی از جمله عدم تایید رسانه، امسال طرح به آنها اختصاص داده نشده است، ارسال می‌شود تا آنها نیز مطلع باشند که از هجدهم خرداد مجوز ورود به طرح ترافیک را ندارند و در صورت ورود به محدوده مشمول جریمه خواهند شد که البته تعداد این افراد محدود است.

 

خوانساری در ارتباط با ارسال پیامک بعدی به خبرنگاران نیز گفت: پیامک سومی نیز به خبرنگارانی که با تایید رسانه مربوطه مشمول طرح ترافیک خبرنگاری می‌شوند، ارسال می‌شود که  البته این پیامک برای خبرنگارانی ارسال خواهد شد که مدارک آنها در سایت تهران من کامل نبوده و باید نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام کنند.

 

دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه‌ خبرنگاری  همچنین در ارتباط با خبرنگارانی که نسبت به عدم مجوز ورود به طرح ترافیک اعراض دارند، متذکر شد: در این بخش نیز با توجه به پایان یافتن زمان اعتراضات همچنین ارسال اسامی از سوی رسانه، دیگر زمانی برای این موضوع وجود ندارد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------