قطع‌کنندگان درختان الهیه بازداشت شدنداخبار,اخبار اجتماعی
قطع‌کنندگان درختان خیابان الهیه با پایش شبانه‌روزی مدیریت شهری منطقه یک، شناسایی و جهت برخورد قانونی به نیروی انتظامی معرفی و بازداشت شدند.

به گزارش  تسنیم، سید حمید موسوی شهردار  منطقه یک تهران با اعلام این خبر اظهار کرد: با تماس شهروندان و انجام گشت‌های نامحسوس در طول شب و پایش در سطح منطقه با سربرداری و قطع چند اصله درخت در این محدوده مواجه شدیم و آن را به‌صورت آنی به نیروی انتظامی اعلام و با اقدام سریع آنها مجرمین در هنگام ارتکاب جرم و انتقال درختان خشک دستگیر شدند.

 

وی گفت: در این خصوص شکایتی از سوی شهرداری منطقه یک در مراجع قضایی طرح و در انتظار صدور رای هستیم و از سویی کارشناسان فضای سبز با مراجعه به املاک مورد نظر و تهیه کروکی جدید نسبت به ارایه گزارش به کمیسیون ماده 7 منطقه و سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران اقدام و رای کمیسیون در خصوص پرونده‌های مربوطه به‌زودی صادر خواهد شد.

 

موسوی افزود: این اقدام مدل جدیدی از همکاری شهرداری و نیروی انتظامی برای صیانت از باغ‌ها و فضاهای سبز منطقه است و توانستیم در لحظه تخریب از پتانسیل نیروی انتظامی بهره بگیریم و از تخریب باغ جلوگیری کنیم.

 

وی از شهروندان خواست با ارتباط با سامانه‌های 137 و 1888 این نوع موارد را به مدیریت شهری منطقه اطلاع دهند تا قبل از تخریب اعمال قانون شود.


مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------