ابلاغ محدودیت‌های کرونایی در ۱۴ شهر اصفهان/ اجرای طرح زوج وفرد شرطی شد>معاون استاندار اصفهان،اخبار اجتماعی،خبرهای اجتماعی
معاون استاندار اصفهان گفت: اعمال محدودیت‌های کرونایی به فرمانداری ۱۴ شهرستان استان اصفهان ابلاغ شده است.

حجت الله غلامی در گفت‌وگو با مهر با اشاره به آخرین وضعیت استان اصفهان در زمینه شیوع کرونا و تصمیمات ستاد استانی مقابله با کرونا در خصوص اعمال محدودیت‌های هوشمند اظهار داشت: محدودیت مشاغل گروه دو، سه و چهار در شهرهای قرمز و نارنجی ابلاغ شده است.

 

وی با بیان اینکه بر این اساس محدودیت فعالیت گروه‌های دو، سه و چهار در ۶ شهر با وضعیت قرمز کرونا در استان اصفهان اجرایی خواهد شد، ابراز داشت: این محدودیت‌ها به فرمانداری‌های گلپایگان، خوانسار، شاهین شهر، فلاورجان، نجف آباد و لنجان ابلاغ شده است.

 

سخنگوی ستاد مقابله با کرونای استان اصفهان با بیان اینکه هشت شهرستان اصفهان، مبارکه، آران و بیدگل، سمیرم، تیران و کرون، نائین و فریدن نیز در وضعیت نارنجی کرونا قرار دارند، ادامه داد: فعالیت گروه‌های سه و چهار نیز در این شهرها ممنوع اعلام شده است.

 

راه‌ اندازی ستادهای شهرستانی کرونا در اصفهان

وی با بیان اینکه در شهرها با وضعیت زرد نیز فعالیت‌ها با نظارت جدی ادامه می‌یابد، ابراز داشت: ستادهای شهرستانی مدیریت کرونا نیز در فرمانداری‌ها راه‌اندازی شده است.

 

غلامی با بیان اینکه کارمندان نیز در شهرهای وضعیت نارنجی با دوسوم کارکنان و در شهرهای قرمز با یک دوم کارکنان فعالیت خواهند داشت، اضافه کرد: در این زمینه تنها مشاغلی که نیاز به حضور کارمندان است اجازه فعالیت حضوری داده شده است.

 

تعداد بیماران مبتلا به کرونا ۳ برابر شد

وی در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر تعداد بیماران شناسایی شده در استان اصفهان سه برابر تعداد این بیماران در ابتدای سال جاری شده است، ادامه داد: اوضاع شیوع کرونا در اصفهان مناسب نیست و شهروندان باید بیش از گذشته نسبت به رعایت پروتکل‌ها توجه داشته باشند.

 

معاون استاندار اصفهان با بیان اینکه چنانچه روند ابتلاء به کرونا در استان اصفهان ادامه داشته باشد به زودی بیمارستان الزهرا به صورت کامل در اختیار بیماران مبتلا به کرونا قرار می‌گیرد، اضافه کرد: راه‌اندازی بیمارستان صحرایی نیز در صورت نیاز در دستور کار است.

 

اجرای طرح زوج و فرد به شرط استقبال از مترو

وی با بیان اینکه مترو اصفهان از امروز ۱۴ فروردین ماه فعالیت خود را از سر گرفته است، ادامه داد: چنانچه حجم سفرها با مترو با رعایت پروتکل‌های بهداشتی جوابگو باشد طرح زوج و فرد را اعمال خواهیم کرد و چنانچه از این ظرفیت استقبال نشود طرح زوج و فرد را اعمال خواهیم کرد.

 


کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------