توضیح آموزش و پرورش درباره مرگ ۲ دانش‌آموز (+تصاویر)اخبار،اخبار جدید،اخبار روز
مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: در تصادف صبح امروز سرویس مدرسه در استان کرمانشاه دو دانش‌آموز فوت شدند و حال سایر دانش‌آموزان پایدار است.

"مجید یزدان پناه" مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در گفت‌وگو با  ایلنا با اشاره به تصادف سرویس مدارس دانش‌آموزان که منجر به فوت دو دانش‌آموز دختر شد، گفت: امروز هفدهم آذر ساعت ۸:۵۰ در منطقه‌ای ماهیدشت جزء شهرستان استان کرمانشاه از مسیری به نام هلشی به سمت ماهیدشت در ابتدای روستایی به نام قلعه نجفعلی خان، به علت مه گرفتگی شدید مینی بوس حامل دانش آموزان با ماشین سنگینی که در کنار جاده بوده و تقریبا تا حدودی در میان جاده ایستاده بود، برخورد می‌کند.

 

وی ادامه داد: متاسفانه در این تصادف دو تن از دانش‌آموزان ما فوت می‌کنند و مابقی دانش‌آموزان به تعداد ۱۶ نفر به بیمارستان طالقانی کرمانشاه منتقل می‌شود. به گفته پزشکان این دانش آموزان حال عمومی خوبی دارند و اکنون بستری هستند.

 

یزدان پناه گفت: ما به دلیل اینکه دانش آموزان دچار افت تحصیلی نشوند، آنها را از چند روستای متعدد به یک روستای مرکزی می‌فرستیم تا در آنجا تحصیل کنند. این دبیرستان به نام کوثر واقع در روستای دولت آباد است و این دانش آموزان مقطع متوسطه اول هستند.

اخبار،اخبار جدید،اخبار روز

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------