متهم قتل همسر نجفی شناسایی شد/ انتقال جسد همسر دوم شهردار سابق تهران به پزشکی قانونیاخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

یک منبع آگاه از شناسایی مظنون به قتل همسر دوم محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران خبر داد.

یک منبع آگاه به فارس گفت: شواهد نشان می‌دهد محمد علی نجفی مظنون اصلی قتل همسرش است. تحقیقات بیشتر و پیگیری برای بازداشت وی در دست انجام است.

 

در همین حال سایت رکنا نیز با انتشار خبر تحت تعقیب قرار گرفتن نجفی با ذکر جزئیاتی بیشتر مدعی شد: ساعت ۴ عصر بعد از اینکه تیم جنایی در صحنه قتل همسر دوم نجفی در برج آرمیتای سعادت آباد به این نتیجه رسیدند که نجفی مظنون اصلی است.

 

دربررسی‌های جنایی مشخص شد که نجفی در خانه دخترش واقع در ولنجک است و همین کافی بود تا دادستان جنایی تهران به همراه بازپرس ویژه قتل و ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی از محل قتل به سمت ولنجک حرکت کردند تا او را دستگیر کنند.

 

ساعت ۱۵ و ۴۵ دقیقه ماموران و تیم جنایی وارد خانه دختر نجفی شدند و دریافتند نجفی قبل از حضور آن‌ها با برجای گذاشتن یادداشتی گریخته است.

 

سایت الف نیز نوشت: در پی قتل میترا استاد همسر دوم شهردار اسبق تهران و قرار گرفتن نام این فرد به عنوان اولین مظنون جادثه موضوع از سوی سرپرست دادسرای جنایی به دادستان تهران گزارش و یک تیم عملیاتی از ماموران پلیس آگاهی به محل سکونت نجفی و محل‌هایی که احتمال می‌رفت اعزام شدند، اما وی در این محل‌ها حضور نداشت.

 

یک مقام آگاه در این باره گفت: در صورتی که نجفی به عنوان مظنون این جنایت خود را معرفی نکند حکم جلب وی صادر خواهد شد. 

 

گفتنی است قتل در آپارتمان شماره ۲۷۰۱ در طبقه هفتم برج آرمیتا و در حالی رخ داد که میترا درحال استحمام بود که با چند گلوله به قلبش از پای درآمد.

 

تکذیب خبر متواری شدن شهردار اسبق تهران

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت از ادامه تحقیقات قتل همسر شهردار اسبق تهران خبر داد و گفت: تحقیقات از همسر مقتول در حال انجام است.


سرهنگ بابک نمک‌شناس رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت در جمع خبرنگاران درباره جزئیات قتل همسر دوم محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران گفت: در ساعت ۱۰:۳۰ صبح امروز راننده خانوادگی به همراه پسر مقتول و دختر آقای نجفی وارد منزل شده و با جسد همسر شهردار اسبق تهران در حمام در حالی که مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود، مواجه می‌شوند.

 

نجفی مظنون اصلی قتل همسرش نیست/ متهم شناسایی شد

یک منبع آگاه از شناسایی مظنون به قتل همسر دوم محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران خبر داد.

 

وی در پاسخ به این سوال که آیا آقای نجفی مظنون اصلی قتل همسرش است، گفت: این موضوع کذب محض است.

 

پسر ۱۳ ساله میترا استاد: نجفی دست بزن داشت و مدام مادرم را کتک می‌زد

او مجوز اسلحه داشت و همیشه اسلحه را در خانه نگه می‌داشت

پسر 13 ساله میترا استاد گفت: نجفی دست بزن داشت.مدام مادرم را کتک می زد یکبار مانع شدم دست مرا شکست. قرار بود با مادرم بیرون برویم من از مدرسه با آژانس باز گشتم پول آژانس نداشتم امدم تا از مادرم پول آژانس را بگیرم که متوجه شدم مادرم مرده است.

 

وی گفت: شوهر مادرم مجوز اسلحه داشت و همیشه اسلحه را در خانه نگه می داشت. وقتی به خانه رسیدم یک زن و مرد که دختر آقای نجفی و راننده وی بود در حال شکستن در خانه بودند و در نهایت وارد خانه شدیم و جسد مادرم را پیدا کردیم.

 

حذف خبر اظهارات فرزند همسر دوم نجفی از کانال و سایت روزنامه ایران

خبر روزنامه ایران در مورد اظهارات فرزند میترا استاد درباره محمدعلی نجفی از خروجی این رسانه حذف شده و به نظر می رسد صحت نداشته است.


رئیس پلیس آگاهی تهران: شواهد حاکی از ارتکاب قتل توسط فردی خاص است

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ: انجام تحقیقات پلیسی و قضایی، بررسی ادله و آثار وقوع جرم، ظن ما را بر روی یک فرد خاص معطوف کرده و تا به این لحظه کسی بازداشت نشده اما تقریباً یافته‌های ما حکایت از ارتکاب قتل توسط یک فرد خاص دارد.

 

مظنون مدنظر ما متواری است، پیگیری‌های قضایی و انتظامی دارد اما مهم این است که شخص شناسایی شده است.

 

با توجه به روند کار تا لحظاتی دیگر خبر دستگیری وی یا تعیین تکلیف پرونده اعلام می‌شود.

 

انتقال جسد همسر دوم محمدعلی نجفی به پزشکی قانونی

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران: جسد این فرد به مرکز تحقیقات پزشکی قانونی استان تهران در کهریزک منتقل شده است تا اقدامات لازم برای بررسی علت قطعی مرگ انجام شود.

 

بررسی‌ها با حضور متخصصان پزشکی قانونی و کارشناسان اسلحه انجام خواهد شد،با آغاز بررسی‌ها نتایج از سوی پزشکی قانونی به مقام قضائی ارائه خواهد شد.

 

جسد این فرد هم اکنون در پزشکی قانونی استان تهران است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------