دختر نجفی: "میترا" با ارگان‌های خاصی رابطه داشت/ دست پسر میترا در مدرسه شکسته بود/ جسد را اول من دیدم اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,
دختر نجفی می‌گوید میترا استاد خیانت نکرده اما پدرم را مرتب تهدید می‌کرد خیانت می‌کند و همین باعث شده بود پدرم در تنگنا قرار گیرد.

به گزارش رکنا، ، دختر محمدعلی نجفی  صبح روز چهارشنبه در دادسرای امور جنایی تهران با ابراز تسلیت به خانواده میترا استاد گفت: «میترا استاد با ارگان‌های خاصی رابطه داشت و از همین طریق به پدرم تسلط پیدا کرده بود و او را تحت فشار قرار می داد».

 

این دختر گفت: «پیش از ظهر دیروز (سه شنبه 7 خرداد) که قتل رخ داد راننده پدرم نزدم آمد. او یک نامه ۳ برگی پشت‌ و‌ رو از پدرم به من داد که در آن نوشته بود میترا را کشته و دلایلش را هم نوشته بود».

 

«سراسیمه به موبایلش زنگ زدم خاموش بود. راننده پدرم چون بتازگی اسباب کشی کرده بودند کلید خانه را داشت سریع آنجا رفتیم و با ورود به خانه جسد را دیدیم. ما در خانه بودیم که پسر میترا آمد. من کیفش را گرفتم و در گوشه‌ای گذاشتم و بعد فهمید چه اتفاقی افتاده است».

 

وی ادامه داد: «مهیار (پسر میترا استاد) دروغ می‌گوید دستش را پدرم شکسته، او دستش در مدرسه شکسته بود و همه این را می‌دانند».

 

این دختر با نگرانی ادامه داد: «میترا استاد از وقتی با پدرم ازدواج کرد مسیر اشتباهی را پیش گرفت. او به پدرم اجازه نمی‌داد با ما رفت و آمد کند. حتی تماس با ما ممنوع بود. آخرین بار یک‌ماه پیش بود که پدرم به من زنگ زد آن هم بخاطر اینکه می‌خواست ماشین لکسوس را که به نام من بود بفروشد. رفتم امضا دادم و برگشتم. هیچ چیزی به نام ندارم. مادرم هرچه دارد به نام خودش است و منم جز همان لکسوس که فروخته شد چیزی به نام ندارم».

 

دختر نجفی گفت: «خیلی ناراحتیم این اتفاق افتاده است؛ اما میترا بی‌تقصیر نیست او از همان یکسال پیش پدرم را تهدید به خیانت می‌کرد حتی ما را تهدید به اسیدپاشی کرده بود و پدرم برای اینکه ما در امان باشیم با ما قطع رابطه کرده بود».

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------