افزایش "وام ضروری" بازنشستگان کشوری به7 میلیون تومان اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,
سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: وام ضروری بازنشستگان در دوره جدید از ۵ به ۷ میلیون تومان افزایش خواهد یافت. 

به گزارش ایسنا، نعمت الله ایزدی در مراسم روز خانواده و تکریم بازنشستگان که به مناسبت ۲۵ ذی الحجه و با حضور نمایندگان بازنشستگان کشوری، بازنشستگان برگزیده ملی و مدیران صندوق بازنشستگی کشوری در تهران برگزار شد، با اعلام این خبر، گفت: وام ضروری بازنشستکان با بودجه ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به ۴۰۰ هزار نفر از متقاضیان واجد شرایط پرداخت می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه بانک صادرات به عنوان بانک اصلی و کارگزار فعالیت‌های بانکی با صندوق بازنشستگی کشوری همکاری مستمر دارد، افزود: طی روز‌های گذشته مذاکرات زیادی با بانک صادرات در ارتباط با پرداخت وام ضروری بازنشستگان تحت پوشش این صندوق انجام شده است.

 

ایزدی با تأکید بر اینکه سرپرستی صندوق بازنشستگی کشوری را برای مدتی کوتاه برعهده گرفته است و در عین حال مسئولیت هیئت مدیره این صندوق را نیز بر عهده دارد، گفت: باعث افتخار است که روز خانواده و تکریم بازنشستگان در همین دوره کوتاه مسئولیت بنده قرار گرفته امیدواریم که پس از این دوره، مدیر شایسته‌ای در صندوق مستقر شود و مثل گذشته و بهتر از قبل به بازنشستگان خدمت کند.

 

وی با اشاره به اینکه در طول دوران کوتاه برعهده گرفتن مسئولیت سرپرستی صندوق، ملموس‌تر از گذشته مسائل بازنشستگان را درک کرده است، افزود: همه تلاش و هم و غم دوستان ما در هیات مدیره و ستاد و صف صندوق بازنشستگی این است که به ارتقای این صندوق و بالابردن ظرفیت هایش کمک کنیم و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نکنیم و این خدمات را به صورت حداکثری انجام دهیم.

 

ایزدی در پاسخ به پرسش یکی از بازنشستگان درباره تمدید قرارداد بیمه تکمیلی درمان گفت: با بیمه تکمیلی تفاهم کرده‌ایم تا زمان انعقاد قرارداد جدید هیچگونه تاخیر و تعویقی در پذیرش اسناد و مدارک عزیزان تحت پوشش وجود نداشته باشد و همه کار‌هایی که تاکنون در قالب قرارداد انجام می‌شده ادامه یابد.

 

وی یادآور شد: قرارداد جدید بیمه تکمیلی درمان هم به زودی و انشالله در همین ماه منعقد می‌شود و از این حیث هیچ گونه نگرانی و مشکلی وجود نخواهد داشت.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------