استانداری تهران: برنامه‌ای برای جابجایی عوارضی تهران - قم نداریم اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,عوارضی تهران
معاون عمرانی استانداری تهران با تاکید بر اینکه در محل فعلی عوارضی تهران-قم معضل ترافیکی خاصی وجود ندارد، گفت: برنامه‌ای برای جابجایی عوارضی تهران - قم نداریم.

 محمد تقی زاده در گفت وگو با ایسنا اظهارکرد: در حال حاضر به جز عوارضی تهران - پردیس که تنها یکی از لاین‌های آن الکترونیک و مابقی دستی هستند، تمامی عوارضی‌ها همچون تهران - قم، تهران - ساوه و... اخذ عوارض در آن‌ها به‌صورت الکترونیک انجام می‌شود.

 

وی افزود: عوارض تهران - قم مبلغ ناچیزی است و در آن محل مشکل ترافیکی حادی نداریم لذا برای جابجایی آن برنامه‌ای نداریم. امروز اخذ عوارض جاده‌ای از طریق پیام کوتاه، شارژ حساب در محل عوارضی، سامانه اینترنتی و دستگاه‌های ای تی ام بانک‌ها امکان پذیر شده است.

 

تقی‌زاده تاکید کرد: الکترونیک شدن اخذ عوارض تنها با هدف تسهیل در تردد و کاهش بار ترافیکی انجام شده است.

 

به گزارش ایسنا، پیشتر و در سال ۱۳۹۶ همزمان با برگزاری نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب و برای کاهش بار ترافیکی در آن محدوده مسئولان مدیریت شهری وقت در شهرداری تهران و استانداری تهران از جابجایی این عوارضی به بعد از فرودگاه امام خمینی(ره) خبر داده بودند اما پس از گذشت حدود دو سال از این موضوع و عدم برگزاری نمایشگاه‌های پرمخاطب در مجموعه شهر آفتاب موضوع جابجایی این عوارضی نیز منتفی شده است.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------