X

احتمال لغو طرح ترافیک با تصمیم شورای عالی ترافیک اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,طرح های ترافیکی
عالی درباره پیشنهاد لغو طرح های ترافیک برای کنترل شیوع ویروس کرونا توضیحاتی داد.

  به گزارش باشگاه خبرنگاران، با شیوع ویروس کرونا و ابتلای برخی از شهروندان به این بیماری برخی از مدیران شهری پیشنهاد هایی برای کنترل این ویروس ارائه کردند که یکی از آنها لغو تمام طرح های ترافیکی( حلقه اول و حلقه دوم) است تا به وسیله آن تردد مردم با ناوگان حمل و نقل عمومی کاهش پیدا کند.

 

علی عالی مدیر روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران، در تشریح جزئیات این پیشنهاد بیان کرد:در این بازه زمانی که حساسیت ها روی ویروس کرونا زیاد شده است، این دست پیشنهاد ها مطرح می شود.

 

مدیر روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران افزود:تا امروز پیشنهاد لغو طرح های ترافیکی مطرح نشده است و من از شما برای بار اول این موضوع را شنیدم.

 

عالی تصریح کرد :معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران نهاد اجرا کننده مصوبات شورای شهر و شورای عالی ترافیک است و اگر این دست پیشنهاد ها( لغو طرح های ترافیکی) بخواهد به مرحله اجرا برسد، باید در شورای عالی ترافیک مصوب و بعد از آن برای اجرا به معاونت حمل و نقل و ترافیک ابلاغ شود.

 

او در پاسخ به این سؤال که آیا این پیشنهاد میتواند عملی شود؟ بیان کرد:من بعید می دانم بتوان اینگونه پیشنهاد های ترافیکی را به مرحله اجرا رساند و برای پیگیری این امر باید موضوع از سوی شورای عالی ترافیک پیگیری شود.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------