ورود به مازندران فقط با مجوز | ادامه طرح محدودیت تردد به شهرهای قرمز و نارنجی ممنوعیت تردد خودرو‌ها,اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی
ورود خودرو‌های با پلاک غیربومی، بدون مجوز قانونی به مازندران ممنوع است. 

 به گزارش صدا و سیما، سرپرست پلیس راه مازندران با اشاره به پایان ممنوعیت تردد خودرو‌ها از ساعت ۲۴ دیشب گفت:، اما ماموران مستقر در مبادی ورودی استان، با اقدامات کنترل در حوزه محدودیت تردد همچنان مشغول انجام وظیفه هستند.

 

سرهنگ عبادی افزود: فقط خودرو‌های دارای مجوّز از استانداری ها، فرمانداری‌ها و راهور ناجا اجازه ورود به مازندران را دارند.

 

سرپرست پلیس راه مازندران به رانندگان خودرو‌های پلاک غیربومی توصیه کرد: از سفر به استان بدون مجوّز قانونی خودداری کرده، زیرا با اِعمال قانون و بازگرداندن خودرو به مبدا موجه می‌شوند.

 

 طرح محدودیت تردد به شهرهای قرمز و نارنجی همچنان ادامه دارد

 

عین‌الله جهانی معاون اجتماعی پلیس راهور:طرح ممنوعیت فیزیکی ممنوعیت ترددها که از طرف ستاد مقابله با کرونا و از ۲۴ مرداد تا پنجم شهریور اعلام شده بود و این ممنوعیت به صورت فیزیکی و سیستمی اجرا می شد، به اتمام رسید.

 

طرح محدودیت تردد خودروها به شهرهای قرمز و نارنجی همچنان ادامه دارد و متخلفان به صورت سیستمی جریمه می‌شوند.  

 

ورود و خروج به هر یک از شهرهای ممنوعه به ترتیب یک میلیون (شهرهای قرمز) و ۵۰۰ هزار تومان (شهرهای نارنجی) جریمه دارد و طرح محدودیت تردد شبانه از ساعات ۲۲ تا ۳ بامداد همچنان ادامه دارد.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------