ساپینتو: باعث افتخارم است استقلالی ها به تیم ملی بروند/ من شاگرد کی‌روش بودمساپینتو،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
سرمربی تیم فوتبال استقلال عملکرد تیمش در مصاف با نساجی را ستود و آن را در لیگ ایران بی‌همتا دانست.

به گزارش تسنیم، ریکاردو ساپینتو پس از برتری 3 بر یک استقلال مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: خیلی خوشحالم، بازی عالی انجام دادیم و توانستیم تیم حریف را در تمام لحظات کنترل کنیم. نگذاشتیم تیم نساجی بازی کند، تیمی که در بازی‌های گذشته خوب کار کرده بود و تیم خوبی است. آنها امروز نتوانستند بازی همیشگی خود را انجام دهند. ما هم مثل بازی قبلی خوب کار کردیم، ولی تنها تفاوت‌مان این بود که در این بازی گل زدیم.

 

وی درباره اینکه به نظر می‌رسد با شرایط فوتبال ایران هماهنگ شده است، تصریح کرد: بازی کردن مقابل تیم 10 نفره سخت است، ولی باز هم خوب کار کردیم. از مدیریت باشگاه تشکر می‌کنم و این برد را به همه تقدیم می‌کنم، به تمام افرادی که به تیم کمک می‌کنند. خانواده خوبی داریم و این باعث می‌شود به اهداف‌مان برسیم. از هواداران هم تشکر می‌کنم و این حمایت را تا آخر فصل از آنها می‌خواهیم.

 

سرمربی تیم فوتبال استقلال با تمجید از عملکرد شاگردانش گفت: کار‌های زیادی در بازی امروز انجام دادیم. در این بازی تیم غالب بودیم و فرصت‌های زیادی ایجاد کردیم. در ایران این بازی بی‌همتا بود و برای هواداران بازی زیبایی ارائه کردیم. قبل از بازی به بازیکنان گفتم که چیزی متفاوت‌تر از بازی قبلی از آنها می‌خواهم. به آنها گفتم اگر باز هم داوران برای ما پنالتی نگیرند، خودمان گل می‌زنیم. من از این بابت خوشحالم که بازیکنانم با توپ و بدون توپ خوب کار کردند.

 

ساپینتو درباره اینکه کدام بازیکنان استقلال به تیم ملی دعوت می‌شوند، اشاره کرد: هرچه تعداد آنها بیشتر باشد، باعث افتخارم است. این یک افتخار برای من و باشگاه است و امیدوارم بازیکنان از این شانس استفاده کنند.

 

وی درباره بازگشت کی‌روش به فوتبال ایران یادآور شد: او مربی من بود، زمانی که در اسپورتینگ بازی می‌کردم. کی‌روش در رده جوانان مربی‌ام بود و به خوبی می‌شناسمش. او مربی خیلی خوبی است و با تیم ملی ایران قبلاً خیلی خوب کار کرده. آرزو می‌کنم در بازگشت به ایران باز هم خوب کار کند و در جام جهانی با تیم ملی ایران موفق باشد.

 

سرمربی تیم فوتبال استقلال راجع به مصدومیت پیمان بابایی گفت: او در ابتدای نیمه اول هم درد داشت، ولی بازی خوبی ارائه کرد. او نتوانست در نیمه دوم بازی را ادامه دهد و از زمین خارجش کردیم.

 

وی در مورد اینکه خیلی زود مهاجمان تیمش را به طور کلی تغییر داد، یادآور شد: چه با ترکیب قبلی و چه با ترکیب دوم ما فرصت‌های زیادی را ایجاد کردیم. ما در این بازی 15 موقعیت ایجاد کردیم. سه روز پیش بازی داشتیم و بازیکنان دیگر هم آماده بودند و برای همین زود‌تر تعویض کردم.

 

ساپینتو درباره شلوغ بودن نیمکت‌ها و اعتراضاتی که به داور داشت، تصریح کرد: داور به من کارت زرد داد، ولی پنالتی سالم ما دیده نشد. داور پنالتی ما را نگرفت، ولی به من کارت زرد داد. من باید بیشتر احترام می‌گذاشتم. اگر نتوانیم چیزی بگوییم این فوتبال نمی‌شود. ما هم باید صحبت کنیم، ولی همیشه به داوران احترام می‌گذارم.

 

وی درباره تعطیلی لیگ عنوان کرد: برای ما که در حال پیشرفت هستیم و روز به روز در حال بهتر شدن هستیم، این تعطیلی خوب نیست. اگر از من بپرسید دوست دارم ادامه بدهیم، ولی برنامه‌ای وجود دارد که برای همه یکسان است. برای برخی بازیکنان تعطیلات خواهیم داشت که خانواده‌شان را ببینند، چون به این استراحت نیاز دارند.

 

***

 

مطهری: ۳ بر یک باختیم اما داور شجاعانه و عالی قضاوت کرد/ به فحاشی‌ها عادت کرده‌ام!

سرمربی نساجی مازندران با وجود شکست سنگین تیمش مقابل استقلال به این نکته اذعان کرد که قضاوت یاسر همرنگ در این مسابقه عالی بوده است.

 

مطهری،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

حمید مطهری پس از شکست 3 بر یک نساجی مازندران مقابل استقلال اظهار داشت: در خیلی از دقایق بازی مالک توپ بودیم، اما مانند همیشه نبودیم. بازیکنانم کمی ترسو بازی کردند و من بابت نیمه اول واقعاً خیلی ناراضی هستم. بازی را در همان نیمه اول دادیم، اما اتفاقات دیگری پشت سر هم افتاد که بابت آن تعجب کردم. بازیکن ما در دقیقه چهار آن اشتباه فردی را مرتکب شد؛ بعد همسترینگ حردانی کش آمد و بازیکن ما در شروع نیمه دوم اخراج شد.

 

«در مربیگری همیشه با این چالش‌ها روبه‌رو هستید، اما امروز وحشتناک بود.»، وی ضمن بیان این جمله تصریح کرد: کریم اسلامی مصدوم شد و ما به‌هم ریختیم. باید تلاش کنیم سازماندهی خودمان را حفظ کنیم. کار بازیکنان در این جوّ سخت بود و از آنها در نیمه دوم راضی هستم. آنها تمام انرژی خود را گذاشتند و به استقلالی‌ها هم تبریک می‌گویم. مسئولیت این شکست بر عهده من است و باید نقاط ضعف خود را برطرف کنیم. به بازیکنان خودمان هم خسته نباشید می‌گویم.

 

سرمربی نساجی در مورد حضور وزیر ورزش و جوانان در ورزشگاه آزادی بیان کرد: حواسم نبود و متوجه نشدم.

 

مطهری راجع به اعتراض مربیان دو تیم به قضاوت یاسر همرنگ گفت: ما 3 بر یک شکست خوردیم، اما همرنگ خیلی شجاعانه و عالی قضاوت کرد. کمک داور یکی دو اشتباه مرتکب شد که تا حدی طبیعی بود. جلوی او خطا رخ داد که اعلام نکرد و روی آن صحنه معترض بودیم. همرنگ و تیمش خوب کار کردند و اینگونه نیستم که شکست را به گردن داور بیندازم. سرمان را در سه هفته متوالی وحشتناک بریدند، داور در این بازی اما کارش را انجام داد. مشکلم فقط با اشتباهات داوری است.

 

وی درباره شعار هواداران استقلال علیه خودش خاطرنشان کرد: چهار سال است که به من فحش می‌دهند و به آن عادت کرده‌ام. باز هم به من فحش بدهند و آن را روی چشمانم می‌گذارم! اینجا کسی که مؤدب باشد، بیشتر مورد فحاشی قرار می‌گیرد.

 

سرمربی تیم فوتبال نساجی در پاسخ به سؤال خبرنگار تسنیم در مورد اینکه برخی اتفاقات بازی را تعجب‌آور دانسته بود، عنوان کرد: منظورم درباره اتفاقات داوری نبود. مصدومیت در فوتبال طبیعی است که دو بازیکن تأثیرگذار ما مصدوم شدند. سپس بازیکن ما اخراج شد که صحنه‌ها را هنوز ندیده‌ام. با این حال قضاوت همرنگ صد درصد «اوکی» بود. چنین اتفاقاتی کار یک تیم را سخت می‌کند؛ آنهم در ورزشگاه آزادی.

 

مطهری در پاسخ به این پرسش که آینده خود را در نساجی چگونه می‌بیند و فکر می‌کند در تیمش می‌ماند یا خیر، اظهار داشت: این چه سؤالی است؟ تازه هفته ششم است و شما دنبال حاشیه هستی! حرفه‌ای باشید.

 

وی در این مورد که به نظر می‌رسید بازیکنان نساجی عصبی بوده‌اند، گفت: گل اول، بازیکنان ما را عصبی کرد و خودمان آن را به حریف تقدیم کردیم. این گل ذهن بازیکنان مرا خراب کرد. این اتفاق در شروع بازی سخت است و آنها باید 40 دقیقه بازی می‌کردند. بین دو نیمه با بازیکنان صحبت کردیم که اخراج در آغاز نیمه دوم، ذهن تیم ما را خراب کرد. من باید به تیمم رسیدگی کنم و مقصر اشتباهات فردی تیم هستم. باید تلاش کنیم این اتفاقات نیفتد و اگر می‌افتد، خودمان را ترمیم کنیم.

 


کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022