کارشناسی داوری دیدار نفت مسجدسلیمان و پرسپولیس/ پنالتی سرخ پوشان گرفته نشد؛ گل آفساید لوکادیاکارشناسی داوری دیدار نفت مسجدسلیمان و پرسپولیس،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
کارشناس فوتبال کشورمان اعتقاد دارد که داور دیدار نفت مسجد سلیمان و پرسپولیس اشتباهات وحشتناکی داشته است.

حسین عسگری در گفت‌و‌گو با تسنیم درباره قضاوت سیدرضا مهدوی در دیدار تیم‌های نفت مسجد سلیمان و پرسپولیس اظهار داشت: با تصمیماتی که داور گرفت رویم نمی‌شود در این باره صحبت کنم. قضاوت‌ها هیچ حساب و کتابی ندارد و هر روز هم بدتر می‌شود. داور دو پنالتی در این بازی نگرفت، گل سالم را آفساید گرفت و بعد گل مردود را سالم اعلام کرد!

 

وی ادامه داد: در همان دقایق ابتدایی داور باید یک پنالتی برای پرسپولیس اعلام می‌کرد چرا که مدافع نفت کاملاً لباس بازیکن پرسپولیس را کشید. بعد از آن هم گل لوکادیا در اواخر نیمه اول درست بود اما کمک داور به اشتباه آفساید اعلام کرد. از آن طرف خطای پورعلی‌گنجی روی مهاجم نفت باید پنالتی اعلام می‌شد و در صحنه گل دوم پرسپولیس هم قبل از اینکه توپ به لوکادیا برسد، این بازیکن در آفساید بود.

 

کارشناس داوری کشورمان تصریح کرد: داوری این مسابقه وحشتناک بود؛ تا الان ندیده‌ام در یک بازی تا این حد اشتباه داوری رخ دهد.

 

عسگری در مورد پرتاب بطری از سوی تماشاگران مسجد سلیمانی گفت: داور اگر بازی را سخت کند همین می‌شود. درست است نه تماشاگر، نه بازیکن و نه هوادار در هیچ حالتی مجاز به پرخاشگری نیستند ولی به هر حال آنها هم انسان هستند و صبری دارند.

 

رضا کرمانشاهی کارشناس داوری در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص قضاوت مهدوی در دیدار نفت مسجدسلیمان و پرسپولیس که با پیروزی ۲ بر یک سرخپوشان در هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران همراه بود، اظهار کرد: قضاوت داور اصلا خوب نبود و ۴ اشتباه تاثیرگذار داشت. او در نیمه نخست همراه با کمک‌هایش خوب قضاوت کردند اما از وقت‌های اضافه نیمه نخست تا پایان بازی اشتباه‌های متعددی را از داور و کمک‌هایش شاهد بودیم.

 

وی ادامه داد: داور در دقیقه ۵ می‌توانست برای پرسپولیس پنالتی بگیرد زیرا مدافع نفت مسجدسلیمان روی ضربه ایستگاهی دست اسدبیگی را کشید و تعادل او را به هم زد. در لحظات پایانی نیمه نخست، پرسپولیس توسط لوکادیا به گل رسید که کمک داور نخست این گل را آفساید اعلام کرد. این تصمیم داوری اشتباه بود زیرا در تصاویر مشخص است که مهاجم پرسپولیس از پشت مدافع حرکت می‌کند و آفسایدی در کار نبود.

 

کرمانشاهی در خصوص صحنه‌های حساس نیمه دوم هم گفت: پنالتی و اخراج اعلام شده توسط مهدوی روی حرکت لوکادیا درست بود زیرا مدافع نفت با هول دادن، مهاجم پرسپولیس را سرنگون می‌کند و کارت زرد دوم و پنالتی صحیح بود. در دقیقه ۵۸، مرتضی پورعلی‌گنجی روی مهاجم نفت مسجدسلیمان خطا کرد و داور باید پنالتی اعلام می‌کرد اما مهدوی با وجود نزدیک بودن به صحنه، اشتباه کرد. 

 

این کارشناس داوری در پایان درباره گل دوم پرسپولیس نیز بیان کرد: گل دوم پرسپولیس آفساید بود زیرا در هنگام ارسال توپ توسط اسماعیلی‌فر، لوکادیا در منطقه آفساید قرار دارد و باز هم تیم داوری در این صحنه نتوانست تصمیم درست را بگیرد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022